Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Однокласник   журнал   ЗМІ   ювілей

Журналу "Однокласник" – 85 років!

ЖеняОК | 1.10.2008 22:20

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
6

У жовтні журнал "Однокласник" святкує ювілей – 85 років. "ОК" (скорочена назва журналу) є найстарішим дитячим журналом України – він безперервно виходить із 1923 року. В травні минулого року побачив світ 1000-й номер, а це безсумнівний рекорд серед усіх щомісячних видань України.

У жовтні журнал "Однокласник" святкує ювілей – 85 років. "ОК" (скорочена назва журналу) є найстарішим дитячим журналом України – він безперервно виходить із 1923 року. В травні минулого року побачив світ 1000-й номер, а це безсумнівний рекорд серед усіх щомісячних видань України.

Назва журналу за таку тривалу історію змінювалася. Спочатку він називався "Червоні квіти", в 1940-ві роки став "Піонерією", а в дев'яності роки – "Однокласником". Змінювалися теми, пріоритети, художнє оформлення. Але незмінним для колективу нашого журналу є прагнення ознайомити підлітків із цікавою для них і якісною літературою, залучити молодь до читання, дати матеріал для роздумів і навчити висловлювати свої думки та почуття.

За цей час на сторінках журналу надруковано багато творів відомих українських письменників – Миколи Трублаїні, Віктора Близнеця, Всеволода Нестайка, Григора Тютюнника, Михайла Стельмаха, Бориса Олійника, братів Капранових, Богдана Жолдака, Михайла Слабошпицького, Юрія Андруховича, Олександра Ірванця, Юрка Позаяка, Сергія Оксеника, Галини Малик. Також у журналі друкуються молоді письменники – Світлана Богдан, Галина Ткачук та ін.

Особливе пожвавлення серед читачів викликав конкурс юних журналістів "Твій погляд". Найкращі публіцистичні матеріали та фотографії читачів, надіслані на конкурс, друкуються на сторінках журналу. Також дописи читачів представлені в рубриках "Лист", "Посиденьки", "Актуальний вірш", "Літстудія "Росинка". А статті нашого журналу розкривають найважливіші для молоді теми: стосунки з однолітками та перше кохання, навчання у школі та порозуміння з батьками, а також хобі, спорт, майбутня професія тощо. Ми пропонуємо унікальну можливість підліткам, батькам та вчителям викласти свій погляд на сьогодення та знайти спільне вирішення проблем.

Сьогодні "ОК" – це сучасний україномовний журнал для підлітків. За час свого існування журнал витримав зміну епох та держав, відповідно й усі економічні нововведення, спричинені цими процесами, а також конкуренцію з розважальним кіно, комп'ютерними іграми та Інтернетом. Звісно, як україномовному й некомерційному виданню нашому колективу доводиться постійно вирішувати непрості завдання, проте ми і надалі прагнемо розкривати найактуальніші теми для молоді, подавати якісні художні матеріали українською мовою, допомагати підліткам, інформувати та розважати їх.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua