Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Більшість київських кінотеатрів планується продати

Irina | 30.07.2008 18:11

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

КМДА ініціює продаж в приватні руки більшості муніципальних кінотеатрів Києва.

Сьогодні у Києві працює, створене минулого року, комунальне підприємство "Київкінофільм" до складу якого входить 19 киїських кінотеатрів, 10 з них може бути продано в приватну власність і припинити функціонування в якості кінотеатрів. Про це розповів голова комісії Київради з питань культури Олександр Бригинець.

"В Києві, в очевидь, недостатньо хороших кінотеатрів, які показують хороше кіно і, по великому рахунку, не має значення приватні вони чи комунальні, головне, щоб послуги були якомога якісніші, а вартість – якомога нижчою.

Ось тут і виникає проблема з муніципальними кінотеатрами. Вони пропонують свої послуги дешевше ніж приватні, можливо, саме тому, їх і хочуть вивести з ринку, додавши можливість у перспективі приватним власникам на місці кіно побудувати щось більш рентабельніше, – розказує депутат Київради О.Бригинець.

Нашій комісії, яка щиро опікується культурою в Києві хотілося б, щоб кінотеатрів, як і інших закладів культури в столиці, було все більше і більше. Щоб не лише будувалися нові заклади на околиці, а й зберігалися старі в центрі міста.

Таке важливе для киян рішення, як доля 10 кінотеатрів, як на мене, не може бути прийняте без всесторонього обговорення, і без участі сторін з різними позиціями. Наша комісія хоче знати не лише, чи рентабельне утримання того, чи іншого кінотеатру за рахунок бюджету, а й те, чому менеджери, які керують одними кінотеатрами, роблять ці заклади прибутковими, а інші – працюють в борг, чим фактично сприяють ліквідації цих закладів. Нас цікавить, які нові кінотеатри будуть побудовані замість тих, що припинять існування в зв'язку з продажем. І головне, коли місто нарешті запланує побудову хоч одного нового муніципального кінотеатру?

Для того, щоб отримати відповіді, як на ці, так і на інші запитання, комісія Київради з питань культури і туризму у вересні планує провести відкрите засідання з цього питання за участі всіх зацікавлених осіб та незалежних експертів", – повідомив Олександр Бригинець.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua