Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
остання книгарня   виселення   допоможіть   українська книга   Київ   Хрещатик

Всі, хто не байдужий, збираймося до купи!


12
Рейтинг
12


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
1

Рік книги в Україні може стати роком геноциду книгарень! Тому просимо всіх свідомих громадян долучитися до захисту останньої книгарні на Хрещатику. До 10 листопада книгарні, якій в цьому році виповнюється 75 років, може не стати. Її незаконно виселяють, про що повідомили рекоменованим листом сьогодні.

Всі, хто не байдужий, збираймося до купи!
Рік книги в Україні може стати роком геноциду книгарень! Тому просимо всіх свідомих громадян долучитися до захисту останньої книгарні на Хрещатику. До 10 листопада книгарні, якій в цьому році виповнюється 75 років, може не стати. Її незаконно виселяють, про що повідомили рекоменованим листом сьогодні.

Книгарня "Знання" у 2002 році визнана найкращою книгарнею України. Колектив "Знання" виграв 4 суди всіх інстанцій проти Київради щодо права на приватизацію приміщення за адресою вул. Хрещатик 44, літ.Б. Верховний Суд України постановив, що рішення остаточне та оскарженню не підлягає. Втім, листом від Комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація", яке підпорядковується КМДА, було повідомлено, що до 10.11.07 приміщення повинні бути звільнені та передані за актом цій установі.

Ми не маємо права стояти осторонь! Всі, хто хоче допомогти у захисті книгарні, може зателефонувати за номером 8 063 617 97 67 або 425 31 55 та долучитися до нас.

З повагою,

колектив Громадянської мережі ОПОРА

P.S. Слідкуйте за повідомленнями!

Лист до Президента від 17.08.2007

Вельмишановний пане Президенте!

Київська інтелігенція з обуренням і гнівом сприймає той безмежний цинізм, з яким київська влада на чолі з мером Л.Черновецьким веде кампанію зі знищення культурного середовища столиці України – матері міст руських. Усі звернення з цього приводу, а їх нині нараховуються вже десятки, якщо не сотні, демонстративно ігноруються як самим мером та адміністраціями міста і районів, так і промерською частиною депутатського корпусу Київради.

Нині лакмусовим папірцем на перевірку, хто переможе – закон і Україна чи вандали при Київраді з неабиякими грошима, – стала книгарня "Знання", що міститься за адресою вул. Хрещатик, 44. Це остання з книгарень на центральній вулиці столиці, яка, варто зазначити, є найстарішою в Україні – нинішнього року їй виповнюється 75 літ, і весь час свого існування вона була саме на цьому місці.

Упродовж 5 років трудовий колектив ТОВ "Книжковий магазин "Знання" намагається реалізувати своє абсолютно законне право на приватизацію приміщення, в якому перебуває, з метою збереження профілю книгарні й захисту від зазіхань бізнес-депутатів різного рівня, якими всі приміщення навколо книгарні вже приватизовані.

Право колективу підтверджено рішеннями 4-х судів, включаючи Верховний Суд України, якими зобов'язано Київраду дати дозвіл на приватизацію приміщення колективом, однак Постійною комісією Київради і Закон і рішення судів брутально не виконуються. Виконавчою службою Київради регулярно виставляються штрафні санкції за невиконання судових рішень, які сплачуються з бюджету міста, а Київрада й надалі продовжує порушувати Конституцію, закони, рішення судів на очах усієї київської громади.

16 липня 2007 року міська влада направила директору магазину лист, яким попередила, що, відповідно до статті 118 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", вона з 16 жовтня 2007 року припиняє з ним договір оренди і виставляє приміщення книгарні на конкурс за право оренди.

Тим самим київські "хазяї" ще раз продемонструють, що вони виконують лише ті закони, які приносять їм зиск.

Пане Президенте! Може, пора зупинити цей цинізм?

Покладіть межу нарузі над законом, волею людей і їхньою совістю!

Кажуть, легко любити багато людей і дуже важко конкретну людину.

Полюбіть Київ так, як любимо його ми. Полюбіть книгарню "Знання" і збережіть її для киян і України.

Це саме той випадок, коли слід припинити вмовляння і, як то кажуть, "власть употребить..."

Лауреати Національної премії ім. Тараса Шевченка:

Володимир Базилевський, Анатолій Дімаров, Іван Драч, Павло Мовчан, Михайло Слабошпицький, Володимир Яворівський

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua