Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ани Лорак   Мурат   свадьба   Таблоид

Бойфренд Ані Лорак навіть в туалеті не розлучається з піснями коханої

Алена Передрук | 26.02.2007 19:34

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Близько року тому українська співачка Ані Лорак вперше з'явилася на люди в компанії симпатичного смаглявого мачо. Згодом з'ясувалося, що супутник Кароліни – турок Мурат, і що їхні стосунки зайшли так далеко, що незабаром гримітиме гучне весілля.

Бойфренд Ані Лорак навіть в туалеті не розлучається з піснями коханої
Ані і Мурат усе частіше бували разом на публіці, а у пресі навіть з'явилася інформація про офіційне оформлення їхніх стосунків. Проте згодом молоді люди нібито спростовували ці повідомлення, виправдовуючись, що живуть у громадянському шлюбі.

У суботу ТаблоID завітав до лаунж-бару, співвласниками якого є Ані Лорак та її бойфренд Мурат, в надії дізнатися, що ж таки є правдою в чутках про їхні стосунки.

Однак Мурат одразу поставив умову, від якої не відмовлявся ні на хвилину – не говорити про особисте. Самої Кароліни не було, тому її молодий чоловік розповів дещо про їхній заклад і про себе, а також провів невеличку екскурсію по бару.

- Розкажіть, де ви народилися і як потрапили до України

- Моя мама грузинка. От і в зовнішності в мене є щось грузинське. А тато в мене турок. Турецьке містечко, в якому я народився, це щось середнє між Одесою і Донецьком.

Близько 16 років я займався ресторанним, готельним бізнесом в Туреччині. Але в Україні я вперше взявся за ресторанний менеджмент. А обрав я цей бізнес, тому що я не хочу займатися тим, чого я не знаю, що я робити не вмію.

Далі читайте тут

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua