Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
музика   євробачення   вєрка сєрдючка

Скажи "Ні!" Євросердючці

anouche | 19.02.2007 17:11

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
4

За даними організаторів, питання представництва такого Верки Сердючкм на Євробаченні у Фінляндії цього року вже практично вирішене

Скажи ''Ні!'' Євросердючці
Радіо Європа FM оголошує початок акції "культурного спротиву".

"Європа у небезпеці! На європейців знову насувається лихо з території України!", – волають організатори акції.

Ось який "вопль" надійшов від них у понеділок:

Рік 1986 – вибух на Чорнобильській АЕС. Результат – постраждало від радіоактивного забруднення чимало країн теперішнього Євросоюзу.

Рік 2007 – Сердючка збирається представляти Україну на конкурсі Євробачення, що відбудеться цього року у Фінляндії. Результат – Європі загрожує культурна екологічна катастрофа, Україні – катастрофічна втрата авторитету та поваги в очах цивілізованих європейців.

Якщо ти проти того, щоб на Євробаченні у Хельсінкі Україну представляла Сердючка- віддай свій голос надіславши СМС на номер 10700 з гаслом Ні!...

Радіостанція Європа FM наголошує – Ні Євросердючці! Нам не потрібна така перемога!

За даними організаторів, питання представництва такого персонажа як Верка Сердючка на Євробаченні у Фінляндії цього року вже практично вирішене.

Як завжди це відбувається у кулуарах, про що неодноразово повідомлялося з вуст різних представників українського відбіркового оргкомітету.

Ми виступаємо не проти безперечно талановитого артиста Андрія Данилка, ми виступаємо проти того, щоб далеко не найкращій зразок постсовдепівського мистецтва створював доволі специфічний імідж України в очах європейців.

Сам Андрій, будучи розумною людиною, не може не розуміти, що його Верка, незважаючи на популярність серед певних верств населення колишнього СРСР, є явищем суто місцевого значення.

Нехай навіть і місцевість ця окреслена кордонами, по яких проходив колись славнозвісний "железный занавес". Порівнювати Верку із минулорічними переможцями Євробачення фінської групою "Lordі" не є доречним. Адже за будь яких обставин вони запропонували на фестивалі справжній рок, якість якого від ефектного та провокаційного костюмованого шоу не залежала.

Сердючка в костюмах або без все одно залишається сурогатом, який буде зрозумілим тільки на території колишнього совка.

Радіостанція Європа FM не збирається обмежуватися суто радіоефірними проектами в рамках акції культурного спротиву "Ні Євросердючці!". Щоб достукатись до совісті та самоповаги членів так званої відбіркової комісій, що засідатиме у стінах НТКУ (УТ-1), нами намічено збір підписів, проведення вуличних акцій протесту та інших легальних заходів.

Якщо ти проти того, щоб на Євробаченні у Хельсінкі Україну представляла Сердючка – віддай свій голос надіславши СМС на номер 10700 з гаслом Ні!...

Радіостанція Європа FM наголошує – Ні Євросердючці! Нам не потрібна така перемога!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua