Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
борделі   гроші   мандрівки   маглев   мегаполіс   наркотики   Пекін   подорожні нариси   Сухомлинський   Шанхай   Китай
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Коментарі
Пайташ   | 25.10.2007 11:03
Цікаво. Страшно. Заперечливо.
Вивчати всім українцям китайську? Для чого? Адже знати чужу мову можна тільки тоді коли ти нею постійно спілкуєшся. А в Україні китайці навряд чи приживуться, так само як і не прижили б ся українці в Китаї. Я ось після ваших статей не тільки жити б там не хотів, але і поїхати туди в ділову поїздку чи в туристичну подорож втратив бажання. Одним словом, для мене це дика країна з антихристиянською (а тому і антилюдською) філософією і принципами життя. Тому я добре розумію тібетців, коли ті заперчують щоб їх звали китайцями.
Странник   | 25.10.2007 11:43
Отличная смесь информации и ощущений!:-)
  | 25.10.2007 19:56
Окстись, чоловіче. Яка нафіг антихристиянська? До християнства китайцям не було ніякого діла до того як справжні християни вирішили перетворити країну на одну велику опіумну плантацію. Антилюдські? це ті які не влізають в твій обмежений мозок? дурень
  | 25.10.2007 21:13
китайці не зіпсовані цівілізацією й виживуть з радістю в Україні. А китайську бажано вивчити, бо згодом вона стане домінуючою за східним кордоном.
Пайташ   | 26.10.2007 08:35
Незарегистрированный пользователь:
китайську бажано вивчити, згодом вона стане домінуючою за східним кордоном.
Ви мабуть не знайомі до чого привело прилучення апоригенів в Австралії до принад цивілізації. З усіх принад їм найбільше до вподоби спиртні напої. І допомогу яку їм надає уряд прийшлося розділити на грошову і продуктову, бо при грошах а з голоду стали вмирати – коли допомога була вся грошовою.
А на рахунок домінування їх мови за східним кордоном... Не думаю, що це відбудеться дуже скоро. Так що нам вчити китайську – недоцільно, ну а наші пра-пра-праправнуки розберуться вчити їм китайську, чи китайці будуть вчити українську. Уявляєте 1,5 млрд. україномовних
  | 25.09.2008 15:51
http://www.expo2010china.hu website gives the most updated information about the 2010 World Expo Pavilions. Here you can free download the pavilions of participants or you can find pictures, maps and videos about Shanghai.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua