Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Телеканал Медведчука обслуговується у банкові затя Тимошенко

Hach | 25.09.2018 09:53

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За словами;ehyfkbcnf Романа Реведжука "після зміни форми власності телеканалу "112 Україна" змінилися й банківські рахунки". Це сталося 31 травня 20018 року. Телеканал відкрив рахунки в "Укрбудінвестбанку" Артура Чечьоткіну

Телеканал Медведчука обслуговується у банкові затя Тимошенко
Телеканал "112 Україна" має рахунки у банкові "Укрбудінвестбанк", котрий на 46,3 відсотків належить бізнесмену та зятю Юлії Тимошенко Артуру Чечьоткіну. Як повідомляє PRпортал про це свідчать документи оприлюднені журналістом Романом Реведжуком.

"Так цікаво. Пам'ятаєте я раніше інформував вас, що реальним власником телеканалу 112 Україна став Віктор Медведчук. У партії "Батьківщина" продовжують стверджувати, що Юлія Тимошенко і Медведчук не пов'язані. Насправді це не так", – пише журналіст на своїй сторінці у фейсбук.

За словами Романа Реведжука "після зміни форми власності телеканалу "112 Україна" змінилися й банківські рахунки. Це сталося 31 травня 20018 рокуЯк повідомляв PRпортал, у квітні 2018 року бенефіціарним власником телеканалу "112 Україна" через швейцарську фірму АТ "Плірофоріес АГ" став продавець дрібний автоділер з Німеччини Едуард Катц. А у серпні журналісти радіо "Свобода" провели розсідування і з'ясували, що справжнім власником телеканалу є Віктор Медведчук


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua