Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
2

Директора Института стран СНГ Затулина не выпустили из самолета в Симферополе

Werwоlf | 6.06.2009 14:54
Первый заместитель председателя комитета Госдумы по делам СНГ и связям с соотечественниками, директор Института стран СНГ Константин Затулин, прибывший в субботу в Симферополь для участия в традиционном фестивале "Великое русское слово", не был допущен властями Украины на территорию страны.
Коментарі
Улас Золотоноша   | 6.06.2009 14:58
Відвертим ворогам нічого робити на нашій землі!
Werwоlf   | 6.06.2009 14:58
Ая-яй. Першого заступника комітета Госдуми по справам СНГ, цілого директра інституту СНГ не пустили на українську землю. Як вам не соромно хАхли?

От молодці, нарешті знайшлися добрі хлопці, що не дали в черговий раз паплюжити Україну Заатуліну.

Затулін, це ти в себе там заступник, директор, папа римський, а в Україні тобі не місце.
Victoria   | 6.06.2009 15:01
+++++!!!
Улас Золотоноша:
Відвертим ворогам нічого робити на нашій землі!
І прихованим також.
Львів'янка   | 6.06.2009 15:52
+++++++++++!
Добре зробили!
Як нам, так і вам.
Улас Золотоноша   | 6.06.2009 16:14
Володимир Павлович:
Улас Золотоноша:
Відвертим ворогам нічого робити на нашій землі!
І прихованим також.
Це ви про себе?:)
Никита   | 6.06.2009 16:34
"У нього заборона на в'їзд до України, термін заборони ще не закінчився, тому поки що він не може зійти з трапа літака", – сказав представник прикордонної служби.
Молодці!
...Ще раніше Корчинський сказав: "Краще б йому заборонили ВИЇЗД з України":о))))))))
ЗаХар   | 6.06.2009 20:06
Йому ще мало того що Савік постійно надає можливість на всю Україну брехати так ще й ногу сюди тягне...
Сезам   | 7.06.2009 00:08
Треба вже і в пику дати щоб не пхався в Україну.