Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
4

"Справа не в потузі і злих намірах Москви, а в політичній немічності Києва"

Volodymyr | 30.11.2008 12:42
1 жовтня Україна і Росія продовжили договір про дружбу і партнерство іще на 10 років. Як на ваш погляд розвиватимуться взаємини між двома країнами в цей період?
Коментарі
Ekain   | 30.11.2008 12:49
"Справа не в потузі і злих намірах Москви, а в політичній немічності Києва"
Це абсолютно правдиві і самоочевидні слова. А стаття в цілому – банальне "стратегічне" патякання. Про це треба було голосно кричати під час Майдану та в 2005-му.І донести президенту, його "любим-друзям" та радникам у їхні месіанські голови. А зараз вже всі розумні.
Volodymyr   | 30.11.2008 12:52
Ekain:
"Справа не в потузі і злих намірах Москви, а в політичній немічності Києва"
Це абсолютно правдиві і самоочевидні слова. А стаття в цілому – банальне "стратегічне" патякання. Про це треба було голосно кричати під час Майдану та в 2005-му.І донести президенту, його "любим-друзям" та радникам у їхні месіанські голови. А зараз вже всі розумні.
Сказане вами стосується і вас самих...
Ekain   | 30.11.2008 13:00
Сказане вами стосується і вас самих...
Не стосується.
По-перше, я на своєму рівні давно вже роблю саме те, до чого закликаю.
А по-друге, я не називаю себе "експертом Групи стратегічних та безпекових студій".
sane   | 30.11.2008 18:50
Ekain:
Справа не в потузі і злих намірах Москви, а в політичній немічності Києва"
Це абсолютно правдиві і самоочевидні слова... донести президенту, його "любим-друзям"...у їхні месіанські голови.
А мне нравится трезвость и конкретность эксперта.
Во-первых, ни один договор между Московией и Украиной, начиная с Переяславского, никогда Москвой не выполнялся или выполнялся "по-московски".
Во-вторых, если при Кучме и тогдашнем Януковиче нечего было и думать о противодействии Москве, то при, казалось бы, народной оранжевой власти Ющенке и карты в руки. Ан нет, первым делом, пополз в Москву, за ярлыком. У меня надежда угасла ещё тогда.
Werwоlf   | 30.11.2008 19:41
+
Всі усвідомлюють, але ніхто нічого не робить.
Мислячим давно вже зрозуміло:
З Кремлем дружити можна тільки маючи за спиною величезну "булаву". Всяко інакше – це плестися у фарваторі кремлівської політики, навіть якщо з поршого погляду дії виглядають самостійними.
sane:
Ан нет, первым делом, пополз в Москву, за ярлыком. У меня надежда угасла ещё тогда.
Ви вважаєте, що було б краще одразу дулі крутити?
Звичайно, якщо нова в колі людина перша нанисить візити. Інша справа у тому, що спочатку треба було нанести візіт у будь яку іншу (нейтральну від конфлікту державу), хоча б до тої Польщі (вона ж ніби допомагала залагодити справу).
sane   | 30.11.2008 20:46
Werwоlf:
sane:
Ан нет, первым делом, пополз в Москву, за ярлыком. У меня надежда угасла ещё тогда.
Ви вважаєте, що було б краще одразу дулі крутити?
...спочатку треба було нанести візіт... хоча б до тої Польщі (вона ж ніби допомагала залагодити справу).
Вы сами ответили на свой вопрос. Именно этого я от него ожидал.
А так Москва сразу поняла – этот такой же, как и предыдущие, несмотря на народную поддержку. К тому же, приехал и заговорил на "общепонятном". Мог хотя бы, как настоящий Президент европейской страны вести официальные переговоры на государственном языке. И до сих пор не осмеливается. Патриот гнилой!
  | 3.12.2008 00:23
sane:
Вы сами ответили на свой вопрос. Именно этого я от него ожидал.
А так Москва сразу поняла – этот такой же, как и предыдущие, несмотря на народную поддержку. К тому же, приехал и заговорил на "общепонятном". Мог хотя бы, как настоящий Президент европейской страны вести официальные переговоры на государственном языке. И до сих пор не осмеливается. Патриот гнилой!
Не всім же бути у білому та хіхікати.
Звісно мені не сподобалися такі вихили "всенародно обраного", але це не привид вбачати в кожній його дії неадекватність та недолугість, як це робите Ви. Принаймні я намагаюсь тверезо та цинічно дивитися навкруги. Незавжди виходить, але я не бажаю буди неофітом.
Werwоlf   | 3.12.2008 00:24
Попереднє моє.