Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 19.10.2008 13:13
Демократія, демократія, демократія. Але чи можна говорити про демократію в країні, де між багатими і бідними пролягає прірва? Демократію по-українськи можна звести до такої формули: "ми вас обікрали, обкрадаємо, і будемо обкрадати, але ви маєте право голосно висловлювати своє обурення". і там же пишете: "Народ України, всупереч думці політиків, звання "лоха" вже переріс."
Так переріс чи ні? На мою думку, так ні.
Vladimir   | 19.10.2008 14:09
Вы очередной раз ставите телегу впереди лошади.
В странах Запада сначала пришла демократия, а потом разница в доходах между огатыми и бедными стала снижаться. Вы же хотите все наоборот? Не получится.
Высокий уровень жизни, как все в этом мире, надо заслужить. Правильной организацией общественной жизни. Трудом. А не получить с небес, а потом из милости – ладно, не плачь, буду соблюдать. Не получится так. Не было так в мировой истории и у нас не будет.
  | 19.10.2008 15:52
Служи, сынок, как дед служил,
а дед на службу.... положил.
Wasil   | 19.10.2008 17:23
Vladimir як завжди, вибір між свободою та хлібом. Поки пересічний українець мріє про хліб, більше ніж про свободу (а це мова, культура, вишиванки тощо...) то про масло на хлібові буде лише мріяти
  | 19.10.2008 17:43
Wasil | 19.10.2008 17:23, Vladimir | 19.10.2008 14:09
Вибачайте, але ви вжедістали цією демократією. Ви хоч самі знаєте про що говорите? Ви можете сказать з якого моменту начинається демократія? Казки про демократію мають на меті тільки одне, залишити все так якє. Тобто бандити-олігархи багатіють, трударі будніють.
Wasil   | 19.10.2008 17:56
справді, ви маєте трошку скажене уявленя про демократію тим режимом який існуе і процвітає. Ми до неї тільки йдемо. Поки вашему трударёві вистачить всунутись на тепле містечко за хабар і "трудитись", то це здалека не демократія.
  | 19.10.2008 18:08
Wasil:
справді, ви маєте трошку скажене уявленя про демократію тим режимом який існуе і процвітає. Ми до неї тільки йдемо. Поки вашему трударёві вистачить всунутись на тепле містечко за хабар і "трудитись", то це здалека не демократія.
Ну, те що ви із призирством ставитесь до трударя, то яце не буду коментувать. А от в кого яке уявлення про демократію, то тут прошу пана. Т.з. демократія, то як і лінія горизонту, я к абсолют, чи абсолютний нуль в фізиці. До неї можна іти скільки завгодно довго, та вона недосяжна. Будь яка зупинка і ви відкинуті знов назад. А життя вимагає не теоритизувать, а боротися із паразитами сьогодення.
  | 19.10.2008 18:10
Vladimir | 19.10.2008 14:09
Вы очередной раз ставите телегу впереди лошади.
В странах Запада сначала пришла демократия, а потом разница в доходах между огатыми и бедными стала снижаться.

Лежіть дожидайте коли воан прийде. Іншим не заважайте, тім хто хоче змін.
Пришла демократия – каникулы разума.
Никита   | 19.10.2008 21:15
те що ви із призирством ставитесь до трударя, то яце не буду коментувать. А от в кого яке уявлення про демократію, то тут прошу пана. Т.з. демократія, то як і лінія горизонту
Шановний Аноніме. Я можу свідчити на прикладі Франції, що демократія і права трударя, найманого працівника поєднуються чудово. Тут найманий працівник – цар і бог і диктує всім свої права. Так, це трошки гальмує економічний розвиток Франції, вона трошки відстає від Німеччини, наприклад. Але тим не менше, ніхто з Франції в Німеччину не тікає і не збирається:))))
  | 20.10.2008 02:34
Никита:
те що ви із призирством ставитесь до трударя, то яце не буду коментувать. Т.з. демократія, то як і лінія горизонту
Шановний Аноніме. Я можу свідчити на прикладі Франції, що демократія і права трударя, найманого працівника поєднуються чудово. Тут найманий працівник – цар і бог і диктує всім свої права. Так, це трошки гальмує економічний розвиток Франції, вона трошки відстає від Німеччини, наприклад. Але тим не менше, ніхто з Франції в Німеччину не тікає і не збирається:))))
Дякую, Никита, за підтримку. Бо ці доморощені "демократи", а по суті звичайні базікали, тільки відволікають народ від сприйняття себе як політичної одиниці, заважаютьйого організації
  | 20.10.2008 02:41
як політичної сили, що протистоїть і корумпованому чиновнику і вороватому олігарху. І ці ж т.з. демократи розводять їх по кутах, то до Ющенко, то до Тимошенко, хоч гнать треба і того і другого. Про завгара в шкіряних, страусових черевиках, то і поготів.
І добре було б якби таке об'єднання трударів ішло під прапором правої, поміркованої, контсруктивної сили. Думаю, це була б потужна і дієва сила. Уявляєте, якби в цьому марші за УПА на Хрещатику, та процентів 20 було робітників? Сприйняття в суспільстві було б зовсім інше.
Гетьман   | 20.10.2008 19:57
Багатство до демократії не мажє відношення. Воно своє братиме і при демократії і при диктатурі і при анархії, якщо його кабального впливу не знишкожувати.

Не знаю які тм спеціалісти рахували запаси газу і нафити, але не думаю що нам подадуть інформацію справід спеціалістів-це тажмниця. Хто її знає той король.

Щодо української журналістики то вона зрослась з політикою якщо ви не помітили. Скільки журналістів в Парламенті? І як діють?

Зручно дружити з політиками, а не з обєктивністю і народом. Тож готові ставити під сумінв круглість землі, коли такі думку висловлюває високоповажний політикан.
Гетьман   | 20.10.2008 19:58
А щодо заполітизованості. То життя нас заполітизовує і вказує що там в політиці далеко все нетак як приблизно мало б бути.
Гетьман   | 20.10.2008 20:02
Wasil:
Vladimir як завжди, вибір між свободою та хлібом. Поки пересічний українець мріє про хліб, більше ніж про свободу (а це мова, культура, вишиванки тощо...) то про масло на хлібові буде лише мріяти
Свобода і є хліб. А тим більше з маслом. Світ затісний щоб такий вибір ставити як ви кажете. Обмежують свободу нашу (культуру, мову, вишиванки) не для забавки, а щоб в когось був і хліб з маслом і до нього, а приносить це кабальний труд позбавленого свободи.