Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
8

Коментарі
Микола Музала   | 23.07.2008 11:06
Може я помиляюся, але істеричної реакції поки не побачив – проте про ступінь реакції краще судити стороннім читачам. А те, що не згадано ні слова про ОУС – проте згадано в декількох інших "статтях" Вашого авторства (я схильний робити висновок за усіма Вашими "статтями", бо тоді цей висновок буде об'єктивнішим ніж висновок за однією "статтею"), в яких Ви просто згадуєте про свою організацію, як таку, що значно краща Пласту. Це не зовсім скромно, але це Ваше право – проте я дуже просив в реалізації цього права не порушувати права інших осіб, зокрема членів Пласту, яких Ви критикуєте не конструктивно при цьому не наводячи жодних підтверджених аргументів, а лише Ваші власні здогади та припущенн
Микола Музала   | 23.07.2008 11:07
Проте дякую за те, що назвали мене "чільним пластуном".

Про Пласт згадується в тих випадках, коли згадується про створення скаутського руху в Україні. Справді, навіть тут є певна помилка, бо скаутські групи в Україні були створені трохи раніше (від 1909 до 1910 років), проте це були відділи польських харцерів (на Галичині) та російських скаутів (на Великій Україні). Саме український варіант скаутінгу був створений в 1911 році у Львові. Проте в самому листі згадується про вступ Національної скаутської організації України до ВОСРу, а не Пласту.
Микола Музала   | 23.07.2008 11:07
Справді організація має абревіатуру все ж таки НОСУ, а не НСОУ, але це можна списати на неуважність тих, хто готував цей лист. Пласт на офіційній сторінці не згадує про вступ Пласту до ВОСРу, а лише про вступ українських скаутів до ВОСРу і має право так писати, бо теж причетний до новоствореної організації і теж причетний до українського скаутінгу.

Пласт у Львові має 1100 фіксованого членства і є достатньо фактів, які це підтверджують – проте пан ОУСівець не має бажання їх слухати і аналізувати. На жаль... Всім, хто зацікавився, можу навести їх в приваті. І останніх 5 років у Львові навпаки створюється кожного року новий курінь – хіба пан ОУСівець знає більше про Пласт ніж я:).
Микола Музала   | 23.07.2008 11:08
Також Пласт найчисельніша громадська організація (і молодіжна, і дитяча) – якщо пан ОУСівець має інші дані, то прошу навести приклади інших громадських організацій, які мають більшу чисельність у Львові. Але знов ж таки наголошу, що кількість далеко не критерій успішності організації – просто в цій дискусії доводиться обґрунтовувати свою позицію тими критеріями, які визнає пан ОУСівець.

Любомир Дячок, ініціатор створення АСЛ "Розвідник" був виключений з Пласту за фінансові зловживання здається на початку 2000-х років – далі він створив свою власну організацію (якщо вона таки займається вихованням дітей, то не бачу нічого поганого в тому, що подібні організації працюють).
Микола Музала   | 23.07.2008 11:08
Любомир Довбуш утворив свою першу організацію в 1993, коли вважав, що пластуни вже давно перетворились в скаутів, а мають бути націоналістами. Після того, як ця організація ввійшла в Пласт здається в 2003, то в тому ж році Л.Довбуш створив свою другу організацію – "Пласт в українських школах". Доречі існування цієї організації також в багатьох випадках, на жаль, побудоване на критиці саме Пласту – фактів достатньо. Але розколу я не бачив...
Микола Музала   | 23.07.2008 11:09
Не бачу в своїх коментарях жодної тези про переслідування – мені здається, пане ОУСівець, що Ви бачите щось таке, чого там немає. Доречі Указ Президента стосується не Пласту НСОУ виключно, а розвитку пластового (скаутського) руху – тобто всіх скаутських організацій України. Напевно дуже погано, що пластуни добились після 19 років існування після відновлення в Україні такого указу для скаутського руху України – краще б його не було взагалі... (текст Указу http://www.plast.org.ua/news?newsid=2165 – це на Пластовому порталі, але саме це є під руками).
Микола Музала   | 23.07.2008 11:09
Те, що про Козацькими шляхами не пишуть (доречі, не зовсім правда, бо я бачив достатньо згадкок про цю акцію) – це напевно проблема пластунів? Кожен міряє своїми критеріями і за моїми критеріями в Пласту серйозні проблеми з піаром – не було б проблем не було б таких статей і таких дискусій...

Також я не писав про малесеньку кімнатку в Києві – я писав про відсутність кімнатки. Вчергове переконуюсь, що Ви, пане Оунівець, бачите щось таке, чого я особисто не бачу...
Микола Музала   | 23.07.2008 11:10
А про толерантність Пласту давайте все ж таки будем – то які факти нетолерантності Пласту? В своїх коментарях я жодного разу не вжив слів обливання брудом і переслідуванням – це Ваша вигадка.

І я не бачу жодної проблеми у "вилазці" на Говерлу – чи може проблема насправді в тому, що це були на Ви? Тоді я не розумію до чого тут Пласт – Ви завжди можете зробити краще ніж ми, і тоді Ви будете брати участь в таких" вилазках", і про Вас будуть писати газети...
ОУСІВЕЦЬ   | 23.07.2008 11:27
Микола Музала:
Другу Музало не буду коментувати цю статтю і давати відповідь на Ваше. Однак і але...
НОСУ, а не НСОУ вибачте а ще за такі помічники, що так неуважно писали. Мені напевно здається НСОУ і НОСУ не так вже й легко сплутати. А ви пластуни чому не підказали? Ага! Та все тому, що й не хотіли цього робити, бо стільки часу претендували на статус єдиної скаутської організації в Україні, журнал "Юнак" 1992 р... І досьогодні претендуєте.
Ви кажете що жодних образ пластунів в стороні інших немає, красномовний факт "толеранції" стаття "Ні патріотизму" , інших статейок.
Ви кажете, що я особисто писав,
Микола Музала   | 23.07.2008 11:39
*а Ви пластуни не підказали...

Ну тут Ви вже нас переоцінюєте – ми не маємо аж такого впливу, щоб рекомендувати міністру, які листи йому писати і які помилки виправляти...

*Та все тому, що й не хотіли цього робити, бо стільки часу претендували на статус єдиної скаутської організації в Україні, журнал "Юнак" 1992 р... І досьогодні претендуєте.

Це Ваше враження, а не офіційна позиція організації Пласт. До чого тут журнал "Юнак" і 1992 рік я, на жаль, не зрозумів... Може це посилання на якусь думку?
ОУСІВЕЦЬ   | 23.07.2008 11:40
Микола Музала:
Ви кажете, що я особисто писав, що ОУС краща за Пласт, мені цікаво а де я таке писав? Покажіть хоч один лінк де я таке особисто писав.
До-речі про розкол, власне був розкол. Ще раз скажу не буду аналізувати причини розколу. Від розколу не ніхто застраховані, вважаю це справа стосунків в середині Пласті і цих двох груп.
Кожен міряє своїми критеріями і за моїми критеріями в Пласту серйозні проблеми з піаром – не було б проблем не було б таких статей і таких дискусій...- що Ви маєте на увазі? Напевно шкодуєте, що взагалі не "затулили рота?" Не встановили цензуру? Скажіть це мене найбільше цікавить.
Микола Музала   | 23.07.2008 11:42
*Ви кажете що жодних образ пластунів в стороні інших немає, красномовний факт "толеранції" стаття "Ні патріотизму", інших статейок.

(статтю, про яку йдеться можна почитати http://www.plast.org.ua/news?newsid=27) Я це вже писав на Вашому неофіційному порталі (от тільки шкода, що частина моїх коментарів загадковим чином зникали, але це вже інша історія) – це думка журналіста, а не Пласту. Але Ви кожного разу хапаєтесь за цю соломинку, щоб довести свої слова про нетолерантність Пласту. А про інші статейки я б просив детальніше.

P.S. Дуже перепрошую, що читачі Народної правди, які не мають жодного відношення ні до Пласту, ні до ОУС, змушені читати таку кількість коментарів двох людей...
ОУСІВЕЦЬ   | 23.07.2008 11:48
І з датами не ясно. У 1909 році у Львові не були відділи польських харцерів. І перша скаутська група назва львівський загін скаутів, здається "Круки". У 1911 році виникає Львівська Головна Скаутська Рада. Пластовий ж гурток зявляється 1912 року а не в 1911 році засновник Олександр Тисовський викладач нині Львівської Академічної Гімназії де до речі виникає перші скаутські групи у 1909 році.
І останнє мені так здалося ви прагнете зустрітися з мною особисто в "реалі". Приймаю Вашу пропозицію і з задоволенням. Більше того пропоную також приєднатися до членів Форуму Українських Скаутів- дискусійного майданчика
Невідомий   | 23.07.2008 11:54
ОУСІВЕЦЬ | 27.05.2008 21:55
Ось чергове свідчення затикання рота. Таку "інформаційну" політику і проводить Пласт відносно ОУС вже 8 років як на рівні організації так і рівні міських чиновників в місті Львова -також пластунів.
Я особисто припиняю дискусію на цю тему. Добившись інформувавши таким чином громадскість про стан справ.
Хочете піонерію, або хочете молодіжний рух- Справа ваша.

Чи не тут ви п. Оусівець мали на увазі що Пласт це піонерія а ОУС – молодіжний рух?
ОУСІВЕЦЬ   | 23.07.2008 11:56
дискусійного майданчика для всіх без винятку скаутських Організацій України. Організаторами і натхненниками такої ідеї стали Скаути УМСА та Організація Українських Скаутів долучилася також і Скіф. До такого майданчика запрошуємо і Вас. Однак на цьому форумі заборонена дискридетація будь-якої скаутської організації України і навпаки, надмірне самовихваляння.Не встиг написати попередній коментар як Ви вже дали наступний. Не хапаюся я за соломинку, і згадану статтю Ви не коментували на Неофіційному порталі, а насала цю статтю подруга Ярослава Музиченко пластунка, і додав до порталу пластун Богдан Рак.
На цьому ставлю крапку і запрошую до дискусійного майданчика згаданого проекту.