Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Позбутися постгеноцидного синдрому

Львів'янка | 8.10.2009 11:03
"В української нації відчувається постгеноцидність. Саме геноцид породив "цінності" особистого виживання за будь-яку ціну. Це, мабуть, корисно для біологічної стійкості особистості, але надзвичайно шкідливо для нації в цілому, оскільки таке виживання можливе тільки за рахунок інших членів спільноти"
Коментарі
Львів'янка   | 8.10.2009 11:06
...концепцією постгеноцидної психології, про яку писали Джеймс Мейс і Ліна Костенко. Чому інші народи, які пережили геноцид, не просто змогли подолати його руйнівний вплив, а набули сил і рішучості для формування своєї нації?

...доктор Рафаель Лемкін, правознавець, який запропонував термін "геноцид" у 1944 році, і який є автором Конвенції ООН про геноцид, прийнятої 1948 року. Він сказав: "Українська нація надто багатолюдна, щоб легко її цілковито знищити.
Однак її релігійний, інтелектуальний і політичний провід – добірні і вирішальні частини її нації -є доволі нечисельними, тож їх легко ліквідувати.
Львів'янка   | 8.10.2009 11:07
Саме тому радянська сокира з повним розмахом вдарила по цих групах, вдаючись до відомих знарядь масового вбивства, депортації, примусової праці, заслання і голоду".

!!!! У 1933 році Станіслав Косіор заявив: "В Україні на даний момент головну небезпеку становить місцевий український націоналізм, пов'язаний з імперіалістичними інтересами". Ця людина, яка багато років прожила в Україні і була її політичним керівником, протягом 10 років системно знищувала мешканців своєї землі.
Львів'янка   | 8.10.2009 11:07
Тих, кого не наздогнала куля, вбив голод. Іван Дзюба сказав: "Мільйони жертв Голодомору – це не тільки страшні муки кожної людини з цих мільйонів, і не тільки страшний удар по вітальній силі нації. Це й удар по її майбутньому, це нищення її духовності".
У ці страшні роки загинула еліта цілої нації. Науковці, військові, політики, духовенство, митці, землероби, письменники, музиканти, кобзарі... Це був справжній геноцид.
Львів'янка   | 8.10.2009 11:12
...вміщує у львівських газетах брехливі пасквілі на дружину Віктора Ющенка (ніби вона не християнка, а рунвірівка), на самого Президента України, порівнюючи його з...
А це ВАМ, товариство, ДЕМОКРАТИЧНИЙ Львів, таке саме Львів псевдоінтелігенція якого застигла в прогинанні... така собі театральна поза - "ПОДАЙТЕ"- НАЗИВАЄТЬСЯ!"
Львів'янка   | 8.10.2009 11:18
А це ВАМ, товариство, ДЕМОКРАТИЧНИЙ Львів, так саме Львів!
Псевдоінтелігенція якого застигла в прогинанні... така собі театральна поза – "ПОДАЙТЕ"- НАЗИВАЄТЬСЯ!"
Отож, якщо чуєте зави "зі Львова", не все сприймайте за чисту монету.
Львів'янка   | 8.10.2009 11:26
Це, мабуть, корисно для біологічної стійкості особистості, але надзвичайно шкідливо для нації в цілому, оскільки таке виживання можливе тільки за рахунок інших членів спільноти"
Якщо такою вижившою часткою стала "псевдоеліта"?-сама та частина яка засіла у радах всіх рівнів...
Тоді що можна чекати суспільству???

Правова сваволя міської влади б'є через край!
Victoria   | 8.10.2009 11:26
+!
Львів'янка   | 8.10.2009 11:48
Увага! Увага! Увага!

Правова сваволя міської влади б'є через край!

Хто спричинив "борги" народу?
Хто сприяв знищенню виробництва У Львові?
Хто паразитує на людському сподіванні???

Найбільший злочинець- це влада, яка маючи всі важелі ДЛЯ розвитку, розбудови ігнорує свої права, ЗАЛИШАЮЧИ фіскальне право- право на знищення, на доведення людини до самознищення.