Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Туризм, Карпати

Знайди своє Закарпаття


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Закарпаття – то великий край. Зорієнтуватись у розмаїтті його можливостей до відпочинку здатен тільки той, хто тут народився. Проте, є сьогодні й більш простий шлях знайти місце собі до смаку, бо туристичний сервіс TRIPMYDREAM знає все про туристичні особливості цієї частини України і не тільки.

Що він знає про Закарпаття?


Зайдіть на сайт http://tripmydream.ua та зазирніть на вкладинку «Путівник». Знайшовши посилання на список усіх міст, віднайдіть вподобане вами місто Закарпаття та переходьте до його опису. На вас чекає невеличке знайомство з містом та світлини його видатних місць. До речі, окремий розділ присвячений саме видатним місцям: від історичних памʼяток до популярних ресторанів. Детально розповідається, де краще відпочити з дітьми.Якщо не знаєте, де зупинитися, сервіс віднайде для вас житло на будь-який бюджет. Розкаже про вартість розкішних готелів, про готелі з помірними цінами чи навіть хостели та гостьові будинки. Запропонує найвигідніші квитки на літак, підкаже, де і як орендувати автомобіль для пересування по місту чи за ним.

Дуже зручною є пропозиція забронювати переліт, проживання та машину прямо на сайті після заповнення відповідних форм. Зверніть увагу, що замовлення одночасно квитків на літак та номера в готелі часто передбачає неабиякі знижки.

Якщо сумніваєтеся у вартості своєї подорожі, ресурс і тут стане у нагоді. Окремий розділ присвячений основним витратам та цінам на них. Він дасть поради на чому можна зекономити, а де варто не скупитися. Уважно ознайомтеся з розділом, присвяченим безпеці у місті, детальній мапі його кварталів та системі громадського транспорту.

Крім найважливішої інформації про місто та екстрені контакти, сайт запропонує ознайомитись з інформацією про екскурсії населеним пунктом та за ним. Він розкаже, куди організовуються автобусні огляди цікавих місць, а також як можна самостійно пішки оглянути місто.

Не Закарпаттям єдиним


Привабливість ресурсу в тому, що все згадане вище стосується не тільки міст Закарпаття чи України загалом. Детальна інформація подається стосовно будь-якого туристичного міста Європи, Азії, Африки, Америки, Карибів, Австралії та Океанії. Ресурс зорієнтує вас у країнах світу, великих туристичних містах, та невеличких мальовничих курортах та містечках.

Ви можете підібрати собі місце за особистими уподобаннями: пляжні чи бальнеологічні курорти, відпочинок у горах чи в екзотичних куточках планети, туристичні напрямки з дивовижними місцями для огляду. І за кожним напрямком зібрані різні подробиці, які зорієнтують вас у безпечному, економному та цікавому відпочинку. Окрема форма пошуку турів складе список актуальних пропозицій з урахуванням можливих акцій на проживання, квитків на літак.

Зазирніть у розділ «Блог» та пошукайте розгорнуті враження від тих, хто вже побував у тому чи іншому куточку світу. Можливо ви знайдете цікаві ідеї для проведення відпочинку, чи врахуєте деякі особливості його проведення.

Пориньте у туристичні можливості України та країн світу!


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua