Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги
танцювальне шоу

Shen Yun дає концерти в Європі


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Учора почалося європейське турне Shen Yun – світової зірки серед танцювальних шоу.

Shen Yun дає концерти в Європі
Учора почалося європейське турне Shen Yun – світової зірки серед танцювальних шоу. В рамках концертного туру Шень Юнь виступить у чеському місті Брно.

На концерті глядачі побачать кращих у світі виконавців китайського класичного танцю, які виступають під акомпанемент китайської музики в традиційних китайських костюмах ручної роботи – обіцяє Shen Yun.

Сюжети більшості виступів танцювальна трупа бере із класичних китайських творів, історій, легенд, що пронизані мудрістю древнього Китаю. Є виступи і з сучасності, засновані на реальних фактах. Щоу демонструється на тлі грандіозних анімованих декорацій, в найкращих концертних залах світу.

Відгуки спортсмена та художника:

https://youtu.be/Av-8QI64kfg

https://youtu.be/Q5siTmNm550

Всі виступи танцювальної трупи супроводжуються музикою симфонічного оркестру. Програма Shen Yun оновлюється щороку, повідомляє компанія.

Shen Yun позиціонує себе як некомерційну організацію, яка відроджує китайську культуру в її первозданному вигляді.

Танцювальне шоу відбудеться в більш ніж 100 містах, в 19 країнах. Концертне турне Shen Yun по Європі стартує в Барселоні (Іспанія) 17 березня, а закінчиться через місяць, Парижі (Франція) 17 квітня.Виступ творчого колективу Shen Yun. Фото з www.shenyunperformingarts.org

Джерело: Китай у світі

http://www.ua.kitay-v-mire.com/shen-yun-v-yevropi-2016/


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua