Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пізня осінь


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Прогулянка по сіньому парку...

Пізня осінь
Збираючись зробити фотографії природи під час пізньої осені, я в кінці минулої неділі, зайшов до Університетського Ботанічного саду м. Києві.

І там, наймаючись виконати поставлену ціль, я одночасно повинен був вирішити і проблему природного освітлення, яке в цей час є найбільш придатним для якісної фотозйомки. Але цей фотографу час потрібно ще й зловити, бо він буває не завжди і швидко зникає в сінній темряві.

. А коли сонячне світло є (тобто сонце не за хмарами) то в осіню пору воно відрізняється складністю і мінливістю.

Але плюсом, тут є те, що в цей час, повітря стає більш чистим і прозорим, та й і за своєю світовою температурою найбільш гарно сприймається матрицею цифрового фотоапарату. Що значно само допомагає фотографу виявити колір, форму і природну фактуру досліджуваного об'єкта.

Осіннє сонячне світло може перетворити будь-яке зображення і художній мотив, внести в фотографію відчуття легкості або об'ємно підкреслити предмети, які набувають більш теплого забарвлення і можуть супроводжуватися незвичним поєднанням кольорів.

Верхня частина неба у цей же самий час залишається синьою. У результаті виходить ефектна світлова картина з тонкими і плавними переходами тонів. Що у свою чергу дає фотографу можливості для художньої передачі сюжету і надання зображенню оригінальних ефектів.

Була і одна особливість під час зйомки. Сонце якби вже почало сідати, і часом його перекривали невеликі хмаринки.

Ну, а що у мене вийшло під час проведення зйомок, ви шановний читачу самі можете подивились з долучених до матеріалу фотографій.Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua