Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Коментарі
Киянка   | 12.03.2008 23:16
Дякую модератору, який переставив рубрику цій статті, вибачте, якось прогледіла таку чудову рубрику "Подорожі".

Я люблю складати на них плани, подорожувати спершу по карті – па містам-весям, вибираючи цікаві місця. Так вже наче й сама подорож починається:)
Никита   | 12.03.2008 23:49
(Судак) і бажані пів-вулиці (біля Судакської фортеці),
Уявляєте: я свого часу там відпочивав, в будинку, який прямо біля фортеці, а господиня працювала в фортеці на касі, тож нам і вхід був вільни "по блату". Одне з найкращих місць в Криму – Судак і в ньому ці пів-вулиці. А мені по Криму довелося поїздити, тож можу порівнювати.
Киянка   | 13.03.2008 00:04
Никита:
О, хоч одна душа на неполітичне відгукнулася:) Ура! А я вже засоромилася прям, що це я тут саменька про відпочинок розмріялася: (

Никита, то Ви, мабуть, жили на Южній або Приморській? А ми – на Рибачій:) І ввечері співали на даху будинку в кількадесятків метрів від фортеці:). Справді, Судак – одне з найкращих місць, а в Генуезькій фортеці варто побувати, зокрема, на Лицарському турнірі ролевіків. Теж по Криму поїздила – і в дитинстві, і останні кілька років – й Судак з Карадагом сподобалися більше за Форос та Палаци (Ялта та под. – то взагалі не для нашого відпочинку мурашник з натовпами і попсою).

Все, обов"язково поставлю спогади про тоголітній Судак:)
Никита   | 13.03.2008 00:16
Киянка:
На жаль, назву вулиці точно не пам"ятаю, бо давненько це було. Але Судак і Фортецю запам"ятав назавжди. Чарівність цих місць не можна описати. От вміли генуезці і місце вибрати, і побудувати!
Никита   | 13.03.2008 00:20
До речі, хочу сказати, що на Лазурному березі у Франції клімат краще, але такої краси, таких краєвидів, як в Криму, тут і близько немає!
Киянка   | 13.03.2008 00:23
Ми в тій фортеці цілісінький день пролазили:) Нафоткали досхочу, повправлялися в містечку Майстрів та зброярів (докладно буде в статті), а вечорами – милувалися, як місяць викочувався з-за моря прямо поміж зубцями мурів...
Киянка   | 13.03.2008 00:25
Никита:
Можливо – щодо природи, але там фотреці й замки впорядкованіші, й екскурсоводи не брешуть так, як це було в Судаку: що в мене, як в історика, аж вуха загорталися:)
Никита   | 13.03.2008 01:30
але там фотреці й замки впорядкованіші,
А от і ні. Тобто римські фортеці деякі впорядковані, а деякі й не дуже. А замків і парків таких, як в Криму, тут взагалі немає. Все це на річці Луарі всередині Франції. Саме там будували собі замки королі і знатні вельможі, а на Лазурном у березі – я не знаю жодного. І нічого подібного до Никитського ботанічного саду тут немає.
  | 13.03.2008 01:48
Давайте статтю про Судак – дуже цікаво:)
alex12345   | 13.03.2008 05:15
Свого часу пощастило разів з п"ять відпочивати біля Судаку, в Капселі та Веселому. Одні з найяскравіших вражень залишилися від походів по Карадагу. Згадується – спека страшенна, всі потомились – і раптом – височезна прямовисна скеля, а в ній тріщина, шириною сантиметрів 10 та висотою на пів-скелі – і з тріщини протяг холоднючого повітря!
Киянка   | 13.03.2008 12:32
Никита:
Ну що ж, Вам з самої Франції видніше:), а я, як патріотка, не буду умаляти українські замки. Лише хотілося, щоб їх менше стояло в мальовничих руїнах, а більше ставало туристичними пізнавальними перлинами. Наші пластуни (зокрема) дещо для цього роблять.
Киянка   | 13.03.2008 12:33
ANONIM:
Я не жадина:) – поставлю всі три статті (послідовно, по останніх літах: Курортне, Судак, Юрмала)
Киянка   | 13.03.2008 12:37
alex12345:
Як я Вас розумію – яка там буває героїчна романтика походів:)

Ми коли домовилися полазити по Карадагу – була спека страшенна, не хотілося взувати кросівки, так я в пляжних капцях перша (бо колишня гірська туристка) залізла на самий вершечок Карадагського вулкану. Коли там всілася й роздивилася навколо – яка велична картина! А мала вже як відірвалася з дослідженнями комах:)))) Чоловік тільки встигав фоткати:)