Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
За ініціативою міського голови Валерія Гнатенка у Дружківці з'явилася нова традиція

У Дружківці відбудеться масштабне свято Івана Купала

museum-ukraine | 19.06.2018 16:44

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят, як відомо – свято Івана Купала.
За ініціативою міського голови Валерія Гнатенка у Дружківці з'явилася нова традиція!

У цей день буде організована святкова концертна програма, проведені народні тематичні розваги та конкурси


У Дружківці відбудеться масштабне свято Івана Купала
За ініціативою міського голови Валерія Гнатенка у Дружківці з'явилася нова традиція

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят, як відомо – свято Івана Купала. І сьогодні актуальність цього свята полягає у поверненні інтересу молоді до культурної спадщини, пізнання звичаїв та традицій українського народу. Саме з цією метою 6 липня у Дружківці вже другий рік поспіль проходитиме масштабне свято Івана Купала.

У цей день буде організована святкова концертна програма, проведені народні тематичні розваги та конкурси, спортивно – видовищні виступи та театралізовані вистави із залученням вихованців спортивних клубів та представників творчих колективів міста. Святкові заходи, які проводитимуться за сприяння міського голови Валерія Гнатенка, нададуть можливість мешканцям та гостям Дружківки не просто бути споглядачами, а й стати учасниками обрядового дійства.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до свята, цікаво провести час, додати собі гарного настрою.Отож, слідкуйте за детальними анонсами на офіційному сайті Дружківської міської ради.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua