Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Зе   Яник

Зе нагадали про сумну долю Януковича


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Громадська ініціатива "Захисти Україну" вважає заяву новообраного Президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту замахом на Конституцію, адже правових підстав для розпуску Ради немає.

Зе нагадали про сумну долю Януковича
Крім того, в "Захисти Україну" викликають тривогу позиція Президента стосовно припинення вогню на Донбасі та його ставлення до нещодавно прийнятого мовного закону.

В "Захисти Україну" наголошують, що будуть захищати український парламентаризм від політичного рейдерства, а також – всі здобутки держави за 5 останніх років, якщо нова влада спробує їх переглянути.

В "Захисти Україну" наголошують на небезпечних наслідках приїзду Андрія Портнова в Україну та можливого повернення інших реваншистів.

Активісти ініціативи нагадують, що проти свавілля влади завжди можна застосувати такий інструмент як Майдан, і рекомендують Зеленському не забувати про сумний досвід Віктора Януковича.

Повний текст заяви: https://www.facebook.com/ProtectingUkraine/photos/a.333919790811464/354193452117431/?type=3&theater


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua