Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Володимир Зеленський   Емануель МАкрон   Бернар-Анрі Леві

Більше хвилюється за молодь РФ, ніж власної країни, – організатора зустрічі Зеленського з Макроном обурили погляди кандидата

Hach | 17.04.2019 17:54

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Філософ Бернар-Анрі Леві розкрив подробиці про кандидата в президенти Володимира Зеленського, якому організував зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Більше хвилюється за молодь РФ, ніж власної країни, – організатора зустрічі Зеленського з Макроном обурили погляди кандидата
У статті зазначається: Леві вдалося поспілкуватися із Зеленським, коли допоміг організувати недавню півгодинну зустріч з Макроном. Філософ дізнався думку шоумена з питань, на які той боїться публічно відповідати, щоб не втратити підтримку громадян напередодні виборів.

Після цієї розмови Леві натякнув, що кандидат "пустишка" без власної думки.

"У хлопця немає погляду, в нього є очі, але немає поглядів", – зазначав Леві.

Здивувала філософа позиція Зеленського щодо агресора Володимира Путіна. Мовляв, шоумен хвалився, що зможе його розсмішити.

"Нехай це буде натягнутий сміх, але все ж", – заявляв кандидат у президенти України.

Окрім того, Зеленський тішився і тим, що є відомим в Росії.

"Молоді росіяни, добре мене знають і будуть сміятись разом зі мною", – заявляв він Леві.

Водночас, філософ наголошує: чомусь Зеленського хвилювала більше молодь РФ, а не власної країни.

Після розмови із Зеленським філософ був спантеличений, що українці готові довірити своє майбутнє такій людині. Він зробив висновок, що найкращим президентом для України стане опонент коміка Петро Порошенко.

"Він (Порошенко – ред.) не сказав свого останнього слова. Для України і для Європи він повинен перемогти", – констатував француз.Як повідомлялось раніше, представники низки ЗМІ та медійних організацій опублікували відкрите звернення до Володимира Зеленського із закликом вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня (до дня дебатів).


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua