Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Віктор Медведчук   Григорій Сукріс   КДБ

Медведчук та Суркіс тепер мають довести у суді, що вони не є агентами КДБ та рекетирами

Hach | 17.08.2018 18:11

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

На сайті "каспаров.ру" можна дізнатися багато нового не тільки про російську, а й українську політику. Наприклад у наступній статті йде мова про те, як 2 агента КГБ Суркіс і Медведчук будували свої масштабні економічні і політичні проекти в Україні.

Медведчук та Суркіс тепер мають довести у суді, що вони не є агентами КДБ та рекетирами
Українські політики Віктор Медведчук та Григорій Сукріс повинні подати до суду на російский сайт kasparov.ru, де стверджуються, що вони обидва є агентами КДБ. Таку точку зору висловив блогер, журналіст та громадський діяч Роман Реведжук на своїй сторінці у Facebook, пише Апостроф.

"На сайті "каспаров.ру" можна дізнатися багато нового не тільки про російську, а й українську політику. Наприклад у наступній статті йде мова про те, як 2 агента КГБ Суркіс і Медведчук будували свої масштабні економічні і політичні проекти в Україні. Які цілі переслідували і в чиїх інтересах ведуть зараз свою діяльність. Чого коштують переговори Леоніда Кучми з високопоставленим працівником пресслужби Кравченко", – пише Реведжук.

В данному матеріалі стверджується, що згідно плівок Мельниченка Суркіс і Медведчук були агентами КДБ.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua