Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Леді Ю вся такая внезапная, такая противоречивая вся

Hach | 16.04.2018 18:56

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Згідно з моніторингом "Слова і Діла" Юлія Тимошенко дала 200 обіцянок, з яких 75 виконала, а 86 – провалила.

Леді Ю вся такая внезапная, такая противоречивая вся
Юлія Тимошенко версія 2017 р. визнала, що Юлія Тимошенко версія 2018 р. не буде першим чесним президентом України.

Юлія Тимошенко в 2017 р. – за імпічмент президента. Юлія Тимошенко в 2018 р. – проти імпічменту президента. Явно боїться що імпічментірують її саму.

Насправді – даремно боїться. Президента України імпічменту якого опозиція вимагатиме в 2020 р. зватимуть точно НЕ Юлія Тимошенко.

***********

Народний депутат України, лідерка парламентської фракції "Батьківщини" Юлія Тимошенко провалила обіцянку домогтись ухвалення закону про імпічмент президента.

Таку обіцянку вона дала 18 вересня 2014 року як кандидат у народні депутати України від політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

"Ухвалити закони про імпічмент президента та прозорість фінансування партій", – записано в передвиборчій програмі "Батьківщини".

У зареєстрованому проекті закону "Про порядок імпічменту президента України", поданий Тимошенко 28 листопада 2014 року, було запропоновано врегулювати питання про усунення глави держави з його посади окремим законом. Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради, яке проводило аналіз законопроекту, надало висновок про його недоцільність, посилаючись на вже прописану процедуру в регламенті парламенту.

13 квітня 2018 року в інтерв'ю радіо "Новое время" Юлія Тимошенко заявила, що в разі перемоги на виборах президента вона не ухвалюватиме закон про імпічмент президента.

"Ні. І я скажу, чому ні. Тому що який би закон про імпічмент президента не був ухвалений, це виключно гра політиків: ухвалимо закон про імпічмент і президент відповідатиме. А чому вони не говорять людям, що процедура імпічменту, яка закладена в Конституції, вона в принципі не може бути ніколи виконана, незалежно від того, буде закон про імпічмент чи ні. Тому що так її під себе прописував президент, який тоді був на чолі розробки цієї Конституції", – заявила Тимошенко.

Вона пояснила, що коли в Україні нормально працюватиме система правосуддя, незалежна від політиків, тоді закон про імпічмент не знадобиться.

"Що я точно зроблю в Конституції, то це те, щоб усі були рівними перед законом. Проблема в тому, що кожен президент, кожен прем'єр-міністр або генеральний прокурор, поки він при владі, вважається безкарним. А я вважаю, що якщо ми побудуємо правильну систему правосуддя, то тоді всі мають бути рівними перед законом. І нам не потрібна процедура імпічменту. Якщо президент порушив закон і якщо він скоїв кримінальний злочин, то не потрібні спеціальні процедури. Має бути орган, який має право притягнути його до кримінальної відповідальності та судити його в незалежних судах, що не залежать від президента або політикуму", – зазначила Тимошенко.

Оскільки нова позиція нардепа з приводу закону про імпічмент президента повністю протилежна програмі партії, то обіцянка Тимошенко отримує статус "не виконано".

Згідно з моніторингом "Слова і Діла" Юлія Тимошенко дала 200 обіцянок, з яких 75 виконала, а 86 – провалила.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua