Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Назар Холодницький   Артем Ситник   Джордж Кент   Крістофер Сміт   Гізо Углава   НАБУ   САП   Посольство США

Хто хоче пожертвувати Холодницьким?

Hach | 3.04.2018 17:23

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Під час візиту у "Вашингтонський обком" керівники НАБУ принесли матеріали щодо прослушки" керівника САП. після цього американці зажадали аби Назар Холодницький без зволікань написав заяву про відставку

Хто хоче пожертвувати Холодницьким?
Історія з прослушкою керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького нагадує сплановану інформаційну кампанію. Але вона розроблена та спланована на вулиці Сікорського у Києві.

Для тих, хто не знає, поясню. Наразі на Сікорського, 4 розміщується альтернативний центр вироблення рішень та здійснення влади в Україні так званий "Вашингтонський обком". За цією адресою прописане посольство Сполучених Штатів Америки.

За даними мого джерела, саме сюди, 12 березня 2018 року, завітали директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник та його перший заступник Гізо Углава. Ці двоє давно конкурували з назаром Холодницьким і вже кілька місяців прослуховували його кабінет.

Прослуховуючий пристрій у кабінеті керівника САП виявили 6 березня. Як з'ясувалося, "жучок" встановили співробітники Національного антикорупційного бюро. От тільки його мав санкціонувати Генеральний прокурор. Якщо підпису Юрія Луценка під дозволом на прослуховування свого заступника не поставив, то "вуха" у Холодницького Ситник і Углава встановили незаконно.

Під час візиту в "обком" керівники НАБУ принесли матеріали щодо розмов керівника САП. Ніби-то саме там і було прийнято рішення щодо звільнення Назара Холодницького.

Після цього американські партнери викликали "на килим" самого Назара Івановича. Мій співрозмовник назвав досить точну дату зустріч у посольстві Сполучених Штатів. Вона відбулася 15 березня десь пообіді.

З керівником САП спілкувалися заступник посла США Джордж Кент і керівник відділу з правоохоронних питань Крістофер Сміт. Саме Сміт є негласним очільником Ситника та Углави. Або, говорячи мовою старих українських еліт, є "смотрящим" за НАБУ.

У грудні 2017 року уже після того, як "жучки" завелися в акваріумі Холодницького Сміт в одному з інтерв'ю сформував принцип роботи, який він відстоює: "Боротьба з корупцією в Україні – це війна, а війни потребують часу, битви програються та виграються, вони вимагають жертв."

15 березня у приміщенні "Вашингтонськаого обкому" на вулиці Сікорського у жертву намагалися принести Назара Холодницького. За даними моїх інформаторів переговори були важкими і тривали понад дві години. Але закінчилися нічим.

Американці вимагали у Назара Івановича без зволікань піти з посади, інакше США припинить співпрацю з САП. Першоджерела стверджують, що серед наведених аргументів був і такий: ми гарантуємо тобі тишу спокійний відхід. Ніхто тебе не критикуватиме. І взагалі порадили подумати про його команду.

Після того як Холодницький відмовився капітулювати був задіяний план "Б" і ситуація стала розвиватися за "силовим" сценарієм. Уже 20 березня так звані "джерела" з оточення Ситника запустили качку – буцім-то Холодницький "обдумує можливість написати заву про відставку".

Далі інформаційна кампанія мала поховати під своїми уламками Назара Холодницького. Поки він намагається відбиватися. Не сказав би що вдало, але воює як вміє. Купуємо попкор і чекаємо його виступу у парламенті


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua