Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Саакашвілі уклав угоду з Коломойським та Портновим

Hach | 21.08.2017 23:37

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Також допомагають Міхо й оргструктури партії "Батьківщина". У пресі, котра симпатизує Юлії Тимошенко встановлено табу на критику Саакашвілі

Саакашвілі уклав угоду з Коломойським та Портновим
Михайло Саакашвілі щодня дресирує печерські пагорби. Там чи не щодня проходять наради на яких радяться, як не пустити ападрида в Україну.

А той сидить собі у Польщі і дражнить Київ. Каже, що приїде 10 вересня. Але лукавить грузин. Схоже, що він планує спробувати повернутися 24 серпня, на День Незалежності, коли його найменше чекатимуть.

Наразі юридичну підтримку йому забезпечує з Москви екс-заступник глави Адміністрації Президента Віктора Януковча, глий геній Андрій Портнов. Поради роздає прямо через Фейсбук.

Медійну підтримку надає ще донедавна ненависний Михайлу Саакашвілі олігарх та власник телеканалу 1+1 Ігор Коломойський, котрий несподівано розкритикував Петра Порошенка за позбавлення грузина українського громадянства. Вміє Бєня грати в ризиковані ігри.

Також допомагають Міхо й оргструктури партії "Батьківщина". У пресі, котра симпатизує Юлії Тимошенко встановлено табу на критику Саакашвілі

Наразі, йде мобілізація людей. Хто має біометричний паспорт – доправляють до Польщі. Вони мають зіграти роль групи підтримки під час штурму кордону. Завдання, створити своєрідний конон навколо Міхо і таким чином провести його на українську територію. Щодо кордону, не факт що це буде саме пункт пропуску "Краковець".

Інтрига зберігається.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua