Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   Луганськ   Пілавов   Артемсіль   Красний Лиман   технічна сіль   Міністерство транспорту ЛНР

У Луганську посипають вулиці сіллю з контрольованих Україною територій


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Відкритим залишається питання-яким чином технічна сіль українського виробника "Артемсіль" потрапляє на територію самопроголошеної "ЛНР".

У Луганську посипають вулиці сіллю з контрольованих Україною територій
На тимчасово окупованих територіях Луганської області дорожньо-експлуатаційними службами "Міністерства інфраструктури і транспорту" самопроголошеної ЛНР тільки за січень 2016 року для посипання тротуарів, доріг, внутрішньодворових територій було використано 2814 тонн піскосоляної суміші.

Піскосоляна суміш – це матеріал, до складу якого входить технічна сіль і природний пісок. Обидва компоненти підбираються в певному процентному співвідношенні. Як правило, пропорції становлять 80 і 20 або 70 і 30. Менша частка припадає на сіль.

Щомісячна потреба дорожньо-експлуатаційних служб самопроголошеної ЛНР – 600-900 тонн технічної солі. Виробником технічної солі є підприємство "Артемсіль",яке знаходиться на контрольованій українськими військами території.

Продаж солі з заводу побудований таким чином: "Артемсіль" відпускає товар компаніям-посередникам. Найбільший її покупець – "Торговий дім "Артемсіль". У 2015 році ця фірма купила половину від усіх обсягів технічної солі, видобутих на підприємстві.

Відкритим залишається питання-яким чином технічна сіль українського виробника "Артемсіль" потрапляє на територію самопроголошеної "ЛНР".

В січні 2015 року самопроголошений мер тимчасово окупованого Луганська М.Пілавов відповідаючи за запитання журналістів щодо запасів технічної солі на території самопроголошеної республіки пояснив,що технічної солі в місті залишилося на три дні.

-Зараз три вагони з сіллю стоять в Красному Лимані. Сьогодні будемо їх переправляти до Луганська, -заявив тобі М. Пілавов.

м.Красний Лиман знаходиться на території,яку контролюють збройні сили України.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua