Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Житомирській міськраді знюхалися "регіонали" з "Блоком Петра Порошенка"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Позачергова сесія Житомирської міської ради виявилася в черговий раз цинічно зірвана через відсутність кворуму, повідомляє портал "ГТО" (http://www.cisote.co.vu).

У Житомирській міськраді знюхалися ''регіонали'' з ''Блоком Петра Порошенка''
Сесія мала розпочатися о 10:00, проте, станом на 10:30 в сесійній залі зареєструвалося 24 депутати з 60.

За словами в.о. міського голови Любові Цимбалюк, пізніше буде оприлюднений список депутатів, які не з'явилися на сесію.

Як повідомляв "Журнал Житомира", на позачерговій 52-й сесії міськради планувалося внести зміни до програми економічного і соціального розвитку Житомира, міський бюджет, затвердити скасування комунальних платежів для учасників АТО і кілька земельних питань. Особливо важливим напередодні урочистостей, приурочених Дню захисника вітчизни, був значний перелік проблем соціального захисту та психологічної реабілітації ветеранів Афганістану, учасників бойових дій в зоні АТО, необхідність вирішення яких на рівні міської ради назрівала давно.

Пізніше з'ясувалося, що головними "саботажниками" проведення сесії опинилися фракції "Блоку Петра Порошенка" і... "Опозиційного блоку", депутати яких у повному складі ігнорували чергове засідання Житомирської міськради. Подібне, чомусь аж синхронна поведінка представників зазначених політичних сил у Житомирі – не поодинокий випадок, а, скоріше, сумно склалася традиція, яка, в основному, проявляється тоді, коли порядок денний міськради не містить так званих "комерційних" питань, розгляд яких лобіюють, як кажуть, і словом, і гаманцем, зацікавлені "тостосуми" з місцевого, або столичного напів-кримінального "олігархату".

Нагадаємо, що депутат міськради Любов Цимбалюк (фракція ВО "Батьківщина) отримує зарплату як секретар міськради і в даний час виконує обов'язки мера міста.

Едуард Кругляк (пройшов до міськради за списком "Молодіжної партії" замість померлого Ігоря Іваницького) – заступник мера, а Микола Савенко (пройшов до міськради за списком ВО "Батьківщина") – радник.

Комунальними підприємствами Житомирської міськради керують п'ятеро депутатів: Юрій Янушевич (мажоритарник від партії "Рідне місто"), Юрій Самбірський (мажоритарник від Партії регіонів), Сергій Колесник (за списком ВО "Батьківщина"), Володимир Шуст (за списком Партії регіонів) і Тетяна Шкуропат (за списком партії "Удар"). Депутат Володимир Башек (мажорітращік від партії "Рідне місто") – головлікар комунального закладу "Центральна дитяча міська лікарня" Житомирської міськради.

Якщо Башек і Янушевич очолюють "Міськсвітло" та дитячу лікарню більше 5 років, то решта депутатів отримали посади під час нинішньої каденції Житомирської міськради. Нагадаємо, у Житомирській міськраді всього 60 депутатів.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua