Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Украина   запрет сепаратистских маршей   Одесса
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 31.03.2014 13:49
Права регионов должны и будут расширены, наряду с развитием местного самоуправления
У принципі Україна може погодитися на те, що пропозиції уряду щодо реформи регіонального самоврядування після позитивного висновку венеціанської комісії будуть винесені на всенародний референдум. Можливо, це заспокоїло б особливо схвильованих. Можна взяти і зобов"язання привести мовне законодавство України до вимог європейської мовної хартії.
Але за умови, що Росія:
1. Скасує всі свої "кримські рішення" і Крим повернеться до української юрисдикії.
2. Ратифікує європейську мовну хартію і зобов"яжеться забезпечити права української меншини в Росії.
Tomodachi   | 31.03.2014 14:13
Раз війна, то час вводити військовий стан і нема чого панькатися. запровадити "баудінст" (Бурдяк розтлумачить що се є), заборонити діяльність всіх партій (кріт БЮТ очевидно), обрати демократично (теж очевидно) нашу бАгіню, запровадити повернення смертної кари (як тут вже мріяв чи марив дємократ Нікіта) і поставити Кр-ка к стєнкє...
Все првильно, пане Дубіто, запрєтіть, нє пущать, прімеєрно наказать, расстрелять...Але злочинний режим навіть пари з вуст про це не пускав...А може теж варто було хоч трошечки погамувати тих наших рєволюційних закопьорщіков, то може і Криму би не втратили, і коза була б ціла?
Tomodachi   | 31.03.2014 14:13
Ігор Бурдяк:
Права регионов должны и будут расширены, наряду с развитием местного самоуправления
У принципі Україна може погодитися на те, що пропозиції уряду щодо реформи регіонального самоврядування після позитивного висновку венеціанської комісії будуть винесені на всенародний референдум. Можливо, це заспокоїло б особливо схвильованих. Можна взяти і зобов"язання привести мовне законодавство України до вимог європейської мовної хартії.
Але за умови, що Росія:
1. Скасує всі свої "кримські рішення" і Крим повернеться до української юрисдикії.
2. Ратифікує європейську мовну хартію і зобов"яжеться забезпечити права української меншини в Росії.
Марення?
Никита   | 31.03.2014 14:16
Dubito
Вчера в Одессе участники антиукраинского марша напали на одесситов, расходившихся после абсолютно мирного антивоенного марша
Ви були там присутні?
Никита   | 31.03.2014 14:20
Щодо заборони, то якщо, як Ви кажете,
Их немного, настоящих провокаторов
то, може, краще було б діяти більш рішуче саме проти них (арешти насамперед) – а не забороняти мітинги?
Dubito   | 31.03.2014 14:35
Никита:
Dubito
Вчера в Одессе участники антиукраинского марша напали на одесситов, расходившихся после абсолютно мирного антивоенного марша
Ви були там присутні?
Я участвовал в антивоенном марше, и, когда возвращался, пересекся с антиукраинской (мне кажется, это наиболее правильное определение) колонной, они уже пересекали Бунина в сторону Дюка, района местного Майдана, то есть целенаправленно шли на конфронтацию. Я прошел дальше, в стычках не участвовал, они произошли позже, но агрессивный настрой колонны был заметен.
Dubito   | 31.03.2014 14:45
Никита:
Щодо заборони, то якщо, як Ви кажете,
Их немного, настоящих провокаторов
то, може, краще було б діяти більш рішуче саме проти них (арешти насамперед) – а не забороняти мітинги?
Дело не в ограничении свободы собраний, я категорический противник этого. Однако, мне кажется, пропаганда сепаратизма, а тем более призывы к агрессии извне для осуществления раздела страны, у нас в Украине незаконны. Свои цели и задачи участники антиукраинских акций практически не скрывают, то есть то, к чему я призываю, является просто восстановлением законного порядка.

Еще раз повторю, уверен, большинство участников этих маршей не хотят войны, но ведут
Dubito   | 31.03.2014 14:50
их вполне осознающие, чего они хотят и чего добиваются, провокаторы.

Я не понимаю, как вообще можно давать добро на такие митинги и шествия, чем они могут быть оправданы – защитой русского населения? У нас, в Одессе? А если марш разрешенный, то какие могут быть претензии к его участникам?
Dubito   | 31.03.2014 14:55
Одна девушка, дай ей бог здоровья и жениха хорошего, несла такой невинный плакатик – Я люблю (сердечко) вежливых. Уверен, что она, конечно, вышла на этот митинг только из желания улучшить культуру нашего быта.
Никита   | 31.03.2014 15:03
Dubito:
как вообще можно давать добро на такие митинги и шествия
Я пам"ятаю (здається, напередодні позаминулих вихідних) губернатор Донецька просив суд заборонити на неділю всі мітинги (бо отримав попередження. що плануються провокації і захоплення ОДА) – але (незалежний від нього) суд мітинги дозволив... отже, не так просто їх зараз заборонити
Tomodachi   | 31.03.2014 15:04
Dubito:
Я не понимаю, как вообще можно давать добро на такие митинги и шествия, чем они могут быть оправданы – защитой русского населения? У нас, в Одессе? А если марш разрешенный, то какие могут быть претензии к его участникам?
А на Майдан хтось давав те добро? А "мирні акції" на яких співають "лента за лентою набої подавай" і залякували та провокували принаймні половину співгромадян своїм героїчним минулим, це теж було ОК? Стара мудрість радить – не сій вітру і не пожнеш бурі! А ще уявіть собі як замість Нуландів-грібаусків будуть на мітинги сепаратистів приїжджати Жиріки і К і теж роздавати печево? Ч дємократія в україні тільки для майданутих?
Tomodachi   | 31.03.2014 15:12
Dubito:
Тепер вже пане дубіто треба ісіть сю чашу до кінця...Другої ради нема. Он поляк, чільник їхньої ВР каже, що більше не будуть підторимувати майдани... (А може і в папєрєдні не треба було пхатися?) Щойно слухав по радіо Ера передачу про нашого славетного Гмирю. співака, то його родичка сказала. що Гмиря повторював, що нема гірших ворогів України, ніж самі українці...Може це і є нашою сєрмяжною правдою? Майдануті ми є?
Ігор Бурдяк   | 31.03.2014 15:16
Dubito:
Одна девушка, дай ей бог здоровья и жениха хорошего, несла такой невинный плакатик – Я люблю (сердечко) вежливых. Уверен, что она, конечно, вышла на этот митинг только из желания улучшить культуру нашего быта.
Тут недавно Валерий Борягин написав статтю "Из Крыма с любовью". І не лише з любов'ю, а й з вірою:
Можно, вслед за президентом США, до хрипоты заявлять о его незаконности или радоваться подписанному президентом РФ указу. Единственное, чего нельзя – это отрицать сам факт состоявшегося плебисцита и то, что прошел, но честно и цивилизовано.

Підозрюю, що ціна любові така ж, як і вірі.
Ігор Бурдяк   | 31.03.2014 15:20
Никита:
Dubito:
как вообще можно давать добро на такие митинги и шествия
Я пам"ятаю (здається, напередодні позаминулих вихідних) губернатор Донецька просив суд заборонити на неділю всі мітинги (бо отримав попередження. що плануються провокації і захоплення ОДА) – але (незалежний від нього) суд мітинги дозволив... отже, не так просто їх зараз заборонити
Суддя дозволив після того, як під час попередньої акції вбили свободівця керівника прес-служби Дмитра Чернявського.
Тобто застереження губернатора були обгрунтовані.
Dubito   | 31.03.2014 15:21
Tomodachi:
Ув-мый Кр-к, я извинился за свою грубость, но в дискуссии с Вами вступать не намерен, ввиду их полной бесполезности. У нас разные базовые ценности.