Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
7

Голосов "против"
4

Комментарии
Стрілець   | 12.06.2012 19:29
За той же час (півгодини) на "Політико"
я маю вже 14 відвідувань і розмову з трьома людьми.
А тут – нуль на нулі сидить і нулем поганяє...
  | 12.06.2012 19:36
Стрілець:
Ай, як образився! А сам відповів на критику свого коментаря? Чи всі мають покинути справи і кинутися коментувати Ваше "голосуй не голосуй..."? Простіше треба бути:-))
Стрілець   | 12.06.2012 19:44
Кр-к:
Те, що я написав, якраз і пояснює,
чому я не відповів на якусь критику якогось коментаря.
"Якогось" – бо не знаю, якого сам.
Не відповів саме тому, що важко витримувати
довге і при цьому НЕрезультативне чекання,
коли ж яка жива душа набреде на тебе...
  | 12.06.2012 19:58
Стрілець:
Та менша з тим...не знайшов, то й не знайшов...
Я відкрив цю твою статтю (бо перерва зараз у матчі греків з чехами) і був майжездивований твоїм нагромадженням епітетів "грубий трубно-свино-собачо-замогильний голос із динаміка, який віщав там щось":-)) Щось подібне я колись бачив (тільки навпаки) коли попався до рук журнал Північної Кореї, в якому кількість славнів, тоді Кім ір Сену сягала часом навіть семи підряд. Ти поки ще такої кваліфікації не здобув, але вже йдеш вєрной дорогой! Я розумію. що голос багіні і зойки Яценюка для тебе як бальзам на зболілу душу, але щось так мені видається, що на тебе (і не тільки) чекає глибоке розчарування:-))
Ігор Бурдяк   | 12.06.2012 20:06
Так чи інакше В.О. "Свобода" у Верховній Раді буде, навіть якщо не подолає 5%-й поріг. І думаю, це матиме позитив: потрібна щука, щоб карась не дрімав.
Вас-иль   | 12.06.2012 20:11
Кр-к:
Простіше треба бути:-))
Нє, підтримка табачніка та калісніченки даремно не минає. На диво грамотно скальковано слово простєє.

Кр-к, україномовний не буде робити помилки, калькуючи російські вирази. Бьіть проще перекладається не бути простішЕ, а бути простішИМ.

На випадковість такі апіски не тягнуть. Під Вашим ніком уже проступає уколективний розум ПР?
  | 12.06.2012 21:06
Вас-иль:
Так-так, Вас-ильку – розум, честь і совість нашей епохі...:-)))))))))))
A propos? а чому це ти не захопився стилістикою автора? Адже так вилив душу, що давненько подібного не почитував:-)) тут явно твого плюсика малувато буде:-)) Спой птішка, спой!
Вас-иль   | 12.06.2012 21:16
Кр-к:
Перепрошую, забув. Плюс поставив. За чесну позицію автора.

Але, все-таки Кр-к, Ви неграмотний російськомовний, ЧИ ПІД ЦИМ НІКОМ БРИГАДА ПРАЦЮЄ. Росйськомовних з гуглоперекладачем?
Погодьтеся Ваша легенда не передбачає таких донецьких помилок.
forecast   | 12.06.2012 21:27
Коротко і зрозуміло. Ця ВР- це скопище воровитого,нікчемного,елітного бидла,зі всіх
фракцій.Особисто я,пропоную за цих убогих не голосувати. Ви їм можете обіцяти,
брати дарунки. але не давайте їм голосу, ні по партійним, ні по мажоритарним спискам.
Повинні бути нові обличчя, а не ця бандократія.Це не обов'язково- "Свобода".Вибирайте
нових людей, ці можуть тільки вирвати у вас із рота останній кусок хлібу.
Стрілець   | 12.06.2012 21:38
forecast:
Я згодився би з вашим
//Це не обов'язково- "Свобода"//
якби не знав твердо, що голосувати за НЕПРОХІДНОГО
якраз і означає віддати голос тандему ПР-апазіція.
Такі існуючі розклади.
  | 12.06.2012 21:42
Стрілець:
forecast:
Я згодився би з вашим
//Це не обов'язково- "Свобода"//
якби не знав твердо, що голосувати за НЕПРОХІДНОГО
якраз і означає віддати голос тандему ПР-апазіція.
Такі існуючі розклади.
Амінь...Бо це звучить, як молитва:-))
  | 12.06.2012 21:44
Вас-иль:
Кр-к:
Перепрошую, забув. Плюс поставив. За чесну позицію автора.

Але, все-таки Кр-к, Ви неграмотний російськомовний, ЧИ ПІД ЦИМ НІКОМ БРИГАДА ПРАЦЮЄ. Росйськомовних з гуглоперекладачем?
Погодьтеся Ваша легенда не передбачає таких донецьких помилок.
Заспокойся і угомонісь...так-так, бригада...і я вже тут скандую і потрясаю кулаком і знов скандую, мов мантру – разом нас багато! нас не подолати! Легше стало? Ну йди баїньки:-))
Никита   | 12.06.2012 22:42
Стрілець:
Хто може бути третім? Третім може бути той, хто іще не встиг, побувши у вищій владі, однозначно довести, що він точно такий же, як ці двоє і хто має у своїй – обов'язково чітко декларованій! – ідеології, саме те, чого нам явно не вистачає у діях остогидлих двох.
Кличко не був при владі і зараз не приєднався до КОДла (яке ще зараз обопою називають). Можливо, саме його партія зможе представити інтереси малого і середнього бізнесу і європейський вибір?
А "Свободу" не можу підтримати саме через антиєвропейську риторику. Що б Ви не казали, Стрільче, але залишитись між ЄС і РФ посередині - не вийде. Це самообман.
Вас-иль   | 12.06.2012 23:46
Кр-к:
.і я вже тут скандую і потрясаю кулаком і знов скандую, мов мантру – разом нас багато! нас не подолати! Легше стало? Ну йди баїньки:-))
Ні, ну все-таки. Описка опискою, буває. Кр-к, Ви російськомовний?
Никита   | 13.06.2012 00:33
Ігор Бурдяк:
буде, навіть якщо не подолає 5%-й поріг.
Це ж як так?...
... Як же ж вона буде, якщо не подолає?

Втім, за останнім опитуванням КМІС Свобода долає бар"єр з оцінкою 5,1%.
Рейтинг Свободи, так само, як і ПР, залишається стабільним. Натомість рейтинг об"єднання Батьківщина+ФЗ суттєво зменшився (у порівнянні з лютим), а рейтинг Удару, навпаки, виріс.

http://kiis.com.ua/ua/news/view-173.html