Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-3
Рейтинг
-3


Голосов "за"
1

Голосов "против"
4

Комментарии
Никита   | 1.11.2011 00:54
+, тільки одне запитання: що таке "лик"?
Вас-иль   | 1.11.2011 01:31
Никита:
лик – іменник, чоловічий рід, неістота, II відміна
Вас-иль   | 1.11.2011 01:32
Никита:
лик 1 іменник чоловічого роду обличчя; зовнішній вигляд лик 2 іменник чоловічого роду сонм ангелів, святих лик 3 іменник чоловічого роду ковток
Ігор Бурдяк   | 1.11.2011 04:47
В чому ж причина такого стану? Неефективна робота уряду. Це – головний противсіх.
Важко погодитися з таким висновком. Згідно з таблицею у сільськогосподарських областях ріст або принаймні відсутність спаду, в промислових – спад.
Це не означає, що міністр с/г краще працював, ніж міністр промисловості. Просто такою була кон'юнктура. В зв'язку з кризою металу купували менше, а їсти треба завжди.
Вас-иль   | 1.11.2011 08:44
Ігор Бурдяк:
Криза, відповідно падіння ціни на метал, розпочалися у вересні-жовтні? Падіння постулень до бюджету в Донецькій області – 40 відсотків, в Луганській 25, Запорізькій – 20. Чим поясните різницю?
Ігор Бурдяк   | 1.11.2011 10:46
Вас-иль:
Ви пишете: Розглянемо таблицю, в якій приведено доля українських областей в наповненні держбюджету в 2004 та 2009 роках. В третій колонці приведено їх відношення. Не розумію, до чого тут вересень-жовтень.
І ще. Підприємства приватні. Прямо на їхню діяльність уряд впливати не може. Лише через закони, якій ухвалює Верховна Рада.
Вас-иль   | 1.11.2011 11:04
Ігор Бурдяк:
Приватні підприємства сплачують податки. Збирання податків – прерогатива уряду.
Ігор Бурдяк   | 1.11.2011 11:16
Вас-иль:
Наскільки мені відомо, зменшення надходжень до бюджету пов'язане з спадом виробництва. Але сперечатися не буду.
Вас-иль   | 1.11.2011 11:58
Ігор Бурдяк:
Ну я ж і кажу. Сусідні області-близнюки. Донецька і Луганська. Різниця де?
  | 1.11.2011 14:30
Табличка дуже гарна, але фактично що вона ілюструє? За показник береться 2004, тобто фінальний рік президенства Кучми і премєрства Януковича і порівнюється з 2009, тобто "акордним" роком премєрства Тімошенко. Якщо привязати до персоналій, а не просто говорити про поганий уряд взагалі, то тоді все стає зрозумілим і без таблички.
Світовий банк оцінив зростання 2010 року на рівні 4%, а наш Нацбанк на 4,5%, а цей рік взагалі за третій квартал у відношенні не до "попєрєдніків", а вже до минулого, 2010 року дає приріст у 6,6%. Назвіть ще країни, які демонструють подібне зростання.
Я розумію, що у них все зле, погане, нездарне і взагалі вони "проффесіонали", але факти свідчать, що у них виходить!
Ігор Бурдяк   | 1.11.2011 15:09
Кр-к:
...факти свідчать, що у них виходить!
Чи не могли б Ви пояснити, як уряд може вплинути на кон'юнктуру міжнародного ринку, від якого й залежить прибутковість металургійних комбінатів?
  | 1.11.2011 16:11
Ігор Бурдяк:
Та чому ні! Для цього потрібно стимулювати власну внутрішню потребу в металі. От, наприклад, ви можете продати прокат, дріт, труби і тд комусь, а можете почати будувати порт і завод по переробці зкрапленого газу! Або почати масштабне будівництво овочевих баз, сховищ, переробних заводів. Можете будувати стадіони, реконструювати летовища, термінали...Можете реконструювати нашу ГТС, аби вона дійсно становила загальнодержавну цінність. Тоді ви не будете прямо залежати від конюктури на ринку, пане Бурдяк! Саме так і колись виходили з Великої депресії, невже забули?
От Президент має ідею Зимової олімпіади в Україні – купа роботи і купа металу буде потрібною!
Ігор Бурдяк   | 1.11.2011 16:23
Кр-к:
А можна конкретніше? Що із перерахованого Вами реалізувала влада?
  | 1.11.2011 16:24
Ігор Бурдяк:
Ну і ще додам. Як Ви зауважили, то зараз конюктура і стан ринків у світі теж не в найкращому, мяко кажучи, стані...А темпи прирісту за три квартали, темпи інфляції гривні у порівнянні з 2010 роком незрівняно кращі. Зверніть увагу також на прогноз Президента, зо у 2012 ВВП має сягнути 1,5 трильйони (тобто має зрости у майже 1,5 разів). Вони канєшна проффесіонали, як ми всі тут знаємо, але в них таки виходить! І виходить всупереч мазохістському бажанню нашої апазиції, аби вони запороли, хоч би з ними запорола і Українська держава. От тут хочеться посвистіти і пофукати з такої мерзенної позиції апазиції!
  | 1.11.2011 16:29
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
А можна конкретніше? Що із перерахованого Вами реалізувала влада?
Ви що, знущаєтесь? Ви хочете аби я перераховував в тонах і кубометрах скільки бетону, прокату, пішло на всі хоч би обєкти до ЄВРО? Чи скільки пішло на будівництво тих сховищ? Може Вам подати тут скільки потрібно буде труб для модернізації ГТС, комунального господарства України? Ви хіба не знаєте, що все наскрізь іржаве і все потребує вже не ремонту, а повної заміни! Так що внутрішній ринок України величезний і потреба в металі тільки зростатиме.