Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Єдина надія на націоналістів?

florian | 1.10.2009 12:10

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
4

Протягом останніх років націонал-демократи дискредитували себе. Прийшовши до влади з ліберальними гаслами, вони не спромоглися забезпечити порядок в країні. І попри всі запевнення про свободу слова, демократію, рівність – ці дійсно справедливі поняття стали лише гаслами, якими прикриваються різноманітні Калєсніченки, Шуфрічі і їм подібні.

Вони виправдовуються, що їм нібито не дали цього зробити, причому Ющенку не давала Тимошенко, а Тимошенко – Ющенко. Це величезний фарс, тому що при бажанні, причому маючи для цього величезний ресурс у вигляді влади можна було в цій країні робити все, що заманеться.

Безумовно, було багато позитивних моментів, але вони ніяким чином не можуть виправдати ігнорування реформ в країні. Суди не стали незалежними, корупція й досі процвітає і т. д.

Постає питання, чи можуть ці політики вирішити питання реформ як в бізнесі так і у владі, адже без них країна просто приречена на застій у кращому випадку або й руйнацію взагалі? Не буду пояснювати причини, нехай кожен вирішує сам, але відповідь очевидна: ці люди уже виконали свою місію, вони не можуть здійснити те, що обіцяли 5 років тому.

При чому якщо ми любимо говорити про демократію в країні, то вона передбачає змінність у владі: не виконали те, що обіцяли – йдіть і дайте іншим зробити це.

Але хто замість них? Про Януковича взагалі згадувати не хочеться, тут все зрозуміло. Яценюк вміє гарно говорити те, що хоче почути більшість, причому в своїх листівках зумів догодити всім, чого в природі просто не існує (це означає, що комусь таки бреше, а де гарантія, що не всім?).

За останніми опитуваннями, ВО "Свобода" знаходиться на межі 3 % при виборах в парламент. Ось частина їх передвибочої програми, причому варто зазначити, що в ній, на відміну від більшості передвиборчих програм багато конкретик, все конкретизовано, а отже буде що запитувати.

" 22. Заборонити зміну цільового призначення сільськогосподарських земель, за винятком державних потреб. Повертати у державну власність землі, що не використовуються за цільовим призначенням. Створити відділ внутрішнього розслідування у Державному комітеті земельних ресурсів України.

23. Ухвалити Податковий кодекс. Скасувати податок на додану вартість. Встановити для підприємств верхню межу суми усіх податків та зборів не більше ніж 30% (окрім спеціально обумовлених випадків). Зменшити податкове навантаження на трудовий прибуток громадян України до 12%.

24. Зменшити економічний тиск держави на дрібне та середнє підприємництво, запровадивши прогресивну шкалу оподаткування за принципом: малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки.

25. Встановити податок з прибутку в розмірі 5% на ту частину прибутку підприємств, яку направляють на технологічне оновлення засобів виробництва згідно з передовими технологіями.

26. Запровадити єдиний соціальний податок з доходів громадян у розмірі 20% замість ряду існуючих податків і платежів.

27. Знизити споживчі ціни на товари першої необхідності шляхом додаткового оподаткування предметів розкоші.

28. Обмежити законом лихварські відсотки за банківськими кредитами для населення та підприємств України.

29. Заборонити видачу кредитів в іноземній валюті; виняток – суб'єкти господарювання, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Перевести заборгованість за кредитами, виданими фізичним особам в іноземній валюті, у національну валюту за курсом, який був на момент видачі кредиту. Різницю компенсувати коштом валових витрат банків та валютних резервів Національного Банку України.

30. Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані працівники), який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення. Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи та максимально спростити дозвільну систему. Запровадити державну програму економічної просвіти громадян.

31. Ухвалити новий Закон України "Про державні закупівлі та держзамовлення" з урахуванням переваг для національного товаровиробника. Здійснювати торги бюджетним коштом. Створити державний Інтернет-ресурс для здійснення online-торгів."

Повна версія на svoboda.org.ua

Варто зазначити, що більшість політичних сил оперують лише гаслами, які можна трактувати як хотіти, тому й запитати щось важко, а тут все чітко і ясно.

То чому б не дати їм показати себе в парламенті. Нехай побудуть з 20 депутатів в Верховній Раді, а далі подивимось на їх діяльність і вирішимо чи можуть вони дати поштовх реформам чи ні.

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua