Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-5
Рейтинг
-5


Голосов "за"
1

Голосов "против"
6

Добу електоральної демократії закінчено у Тернополі?

sane | 18.03.2009 22:14
Пока не поздно, стоит прислушаться. И сделать выводы...
Комментарии
Стрілець   | 18.03.2009 22:25
Все так страшно...
От тільки автор так і не сказав – що ж конкретно.
sane   | 18.03.2009 22:45
Стрілець:
Все так страшно...
От тільки автор так і не сказав – що ж конкретно.
Он-то сказал, да Вы не захотели услышать. Слух избирательный – не слышит угрожающей правды о долгожданной "победе". Да и то – победителей ведь не судят? Только потом, как правило, горько плачут. Да поздно... Как правило...
Стрілець   | 18.03.2009 22:55
sane:
Он-то сказал, да Вы не захотели услышать.
Може й сказав. Може я й не зумів почути.
Та на цю тему ще одна притча є. Про ту собаку, яка мала звичку на всіх без винятку гавкати. Й настільки всіх привчила до свого гавкоту, що ніхто не звернув на нього уваги, коли вона на справжніх злодіїв гавкала.
Я це до того, що такі слова й речення, як у автора, я міг читати з 1991 року в таких шалених кількостях, що давно вже втратив здатність їх сприймати.
Тому просто таки дивуюсь вам – як ви ще можете.
  | 18.03.2009 23:02
Гэй-свидомэ, салом явроппу давно закыдало? Скока там свидамитов? пиисцят два мильоны? Гы-гы-гы.
sane   | 18.03.2009 23:31
Стрілець:
...такі слова й речення, як у автора, я міг читати з 1991 року в таких шалених кількостях, що давно вже втратив здатність їх сприймати.
Тому просто таки дивуюсь вам – як ви ще можете.
И так-таки с 91-го года и всё про тернопольские "выборы"? Надо же, а я-то, дурак, только сегодня наткнулся. Век живи, век читай.
jurko   | 18.03.2009 23:37
Дурня суцільна. До реальності відношення не має.
sane   | 18.03.2009 23:43
jurko:
Дурня суцільна. До реальності відношення не має.
Кто б сомневался.