Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Газпром   Нафтогаз   газ   Суджа-Орловка
10
Рейтинг
10


Голосов "за"
11

Голосов "против"
1

Газпром навмисно обирає технічно неможливі схеми транзиту газу?

Leon | 17.01.2009 14:26
"Це було до тонкощів продумане підступно-ієзуїтське рішення."
Головний інженер компанії "Укртрансгаз" Богдан БАБІЙ написав "Газпрому" відкритий лист зі звинуваченням в умисному виборі технічно неможливих схем транспортування газу.
Комментарии
Улас Золотоноша   | 17.01.2009 14:31
Ще не перевелися в нас мужні люди! І не переведуться...:)
Leon   | 17.01.2009 14:45
От якби ще й у Європу схоже звернення...
Улас Золотоноша   | 17.01.2009 15:03
Президент своє звернення розіслав уже давно, де виклав чітку позицію України, опираючись на наших тверезих експертів, у т.ч. й на Бабія...
nikger   | 17.01.2009 15:26
30 лет технически могли, а в январе 2009-го вдруг не смогли.
Каждый день узнаем что-то новое.
Улас Золотоноша:
А в письмах гарант писал другое... Кому верить?
Улас Золотоноша   | 17.01.2009 15:30
І що там таке "другоє" для Вас відкрилося?
Valeriy_L   | 17.01.2009 16:37
nikger – це мабуть москаль. До них важко доходить проста істина: подавати газ у протилежних напрямках одночасно через одну трубу, неможливо.
Leon   | 17.01.2009 17:01
дивно,вже зайти не можу...З УНІАН заходжу
ніби й та ж сама адреса
http://www.unian.net/ukr/news/news-295555.html
Вияснив-"l" в кінці назви сторінки не вистачає...От халепа
Улас Золотоноша   | 17.01.2009 17:04
Valeriy_L:
nikger – це мабуть москаль. До них важко доходить проста істина: подавати газ у протилежних напрямках одночасно через одну трубу, неможливо.
Вона начебто москалька або омоскалена хохлушка...:)
  | 17.01.2009 17:06
Улас Золотоноша:
Ще не перевелися в нас мужні люди! І не переведуться...:)
МужнІ уласИ не перевелИсь
ліш тока б платілі ім всєм заєпіць.
Улас Золотоноша   | 17.01.2009 17:09
Леоне, відкривайте http://delo.ua/news/98686