Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
11

Голосов "против"
7

Олена Білозерська: СВОБОДА пікетує ізраїльське посольство

Никита | 18.11.2008 01:22
Гасла, використані під час акції, були дуже виваженими і поміркованими: "Геноцид – це означення злочину щодо всіх народів, які його пережили, чи лише для обраних?" Не вистачало ще одного гасла: "Росія не визнає Голодомор, бо не хоче нести за нього відповідальність. Ви теж цього боїтеся?"
Комментарии
Никита   | 18.11.2008 01:33
А до посольств країн старої Європи варто іти під гаслом: "Не визнаєте геноцид, бо пам'ятаєте смак української пшениці, експортованої у 1932-33 роках?"

Бо тому ж вони і не визнають Голодомор, що теж за нього відповідальні. Не могли їм їхні розвідслужби не доповідати, що коїться в Україні. Знали, знали все – і наплювали. Аби пшениця дешева.
Сезам   | 18.11.2008 08:05
+

Никита:
А до посольств країн старої Європи варто іти під гаслом: "Не визнаєте геноцид, бо пам'ятаєте смак української пшениці, експортованої у 1932-33 роках?"

Бо тому ж вони і не визнають Голодомор, що теж за нього відповідальні. Не могли їм їхні розвідслужби не доповідати, що коїться в Україні. Знали, знали все – і наплювали. Аби пшениця дешева.
Згоден
Ekain   | 18.11.2008 09:42
Никито,

Ваші сусіди у Франції пам"ятають смак українського жита 30-х років?

більшість моїх європейських колег дізнаються про деякі факти не тільки з історії але навіть з культури їхніх країн лише від колег зі Східної Європи. Невігластво перемогло не тільки в США, в Європі також.

Їм не факти треба подавати, а світлини з архівів – вони народ сентіментальний, тому так швидше дійде.
Никита   | 18.11.2008 11:47
Ekain:
Ваші сусіди у Франції пам"ятають смак українського жита 30-х років?
Тоді було жито, зараз – газ.
Ми ще тільки прагнемо україноцентричності (від себе), вони ж франкоцентричності досягли вже давно.
Одним словом, Захід нам не допоможе.
Але пікетувати їхні посольства треба!
Ekain   | 18.11.2008 12:55
Але пікетувати їхні посольства треба!
Треба, але не з дотепними гаслами, як пропонує Білозерська, а саме с плакатами, краще з зображеннями трупів та живих скелетів. Сучасний європеєць читати не вміє – знати літери не значить читати. Через розум його не достукатись, бо вже себе запрограмував, що все в ньго гаразд, світ добрий, люди лагідні, а погані хлопці десь там дуже-дуже далеко. Тому треба повз розум, до серця безпосередньо. Якось я спостерігав палестинську демонстрацю і Відні перед собором Ст. Стефана. Там не було жодного гасла, лише піктограми, символи та колажі зі світлин. Треба вчитись мистецтву публічних акцій. Важливий не лише процес, а й результат
Werwоlf   | 18.11.2008 21:09
+
Підтримую усіх дописувачів: Никита, Сезам, Ekain.
  | 20.12.2008 10:52
Головна причина того, що не хочуть визнавати ГОЛОДОМОР в Україні у 1932-1933 роках, це є- не зовсім ПОЛІТИЧНІ чинники, а скоріше національно-етнічні!

Тобто потрібно визначити, що РЕВОЛЮЦІЮ, або, як її тоді звали- більшовицький військовий переворот, зробили ЖИДО-більшовики!

ГОЛОДОМОР у 1932-1933 роках, це є- помста жидо-більшовиків за жидівські ПОГРОМИ на Україні (Сімферополь, Одеса, Харків) у 1905 роках!

http://www.krotov.info/lib_sec/22_h/hit/erer.htm

Визнати це- визнати, що у ГОЛОДОМОРІ винні ЖИДИ!
Тобто представники одного національного прошарку зробили Геноцид над корінним національним етносом і нехочуть за це відповідати!
Тоді чому Німеччина виплачує Ізраєлю грошІ?
  | 20.12.2008 10:54
Головна причина того, що не хочуть визнавати ГОЛОДОМОР в Україні у 1932-1933 роках, це є- не зовсім ПОЛІТИЧНІ чинники, а скоріше національно-етнічні!

Тобто потрібно визначити, що РЕВОЛЮЦІЮ, або, як її тоді звали- більшовицький військовий переворот, зробили ЖИДО-більшовики!

ГОЛОДОМОР у 1932-1933 роках, це є- помста жидо-більшовиків за жидівські ПОГРОМИ на Україні (Сімферополь, Одеса, Харків) у 1905 роках!

http://www.krotov.info/lib_sec/22_h/hit/erer.htm

Визнати це- визнати, що у ГОЛОДОМОРІ винні ЖИДИ!
Тобто представники одного національного прошарку зробили Геноцид над корінним національним етносом і нехочуть за це відповідати!
Тоді чому Німеччина виплачує Ізраєлю грошІ?