Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Країна, небезпечна для правди

Максим 'Вихор' | 15.09.2008 15:25

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
10

Голосов "против"
2

Вісім років тому, 16 вересня 2000 року, було убито Георгія Гонгадзе. Вже вісім років влада імітує розслідування справи, вісім років триває глум над пам'яттю Георгія і над всіма нами.

Країна, небезпечна для правди
16 вересня – восьма річниця убивства Георгія Гонгадзе

Вісім років тому, 16 вересня 2000 року, було убито Георгія Гонгадзе. Вже вісім років влада імітує розслідування справи, вісім років триває глум над пам'яттю Георгія і над всіма нами. "Нова влада", що прийшла у високі кабінети з "революційного" Майдану, обіцяла розсадити бандитів по тюрмах. Нинішній Президент Ющенко особисто обіцяв українцям, що справу Гонгадзе буде завершено знайденням і покаранням виконавців і замовників. Але через два роки мати Георгія сказала на суді: "Я не хочу більше брати участі у цьому фарсі". Так, саме фарсом закінчилася "помаранчева революція": старих бандитів так і не посадили, а нові бандити стали ще цинічнішими. Тепер вони навчилися принижувати і грабувати українців, прикриваючись красивими словами: "демократія", "євроінтеграція", "європейські цінності" або "защита русского языка", "дружба с Россией"... А справжні убивці Гонгадзе все ще на свободі.

На Луганщині є свій Гонгадзе – журналіст Петро Шевченко, якого було вбито 11 років тому. 13 березня 1997 року його знайшли повішеним в Києві, поблизу аеропорту "Жуляни". Слідство зам'яли. Ані вбивць, ані замовників не знайдено... Свій Гонгадзе є і на Донеччині: 7 липня 2001 року було насмерть забито битами тележурналіста Ігоря Олександрова... І це лише найбільш резонансні події. Абсолютно неможливо підрахувати, скільки на журналістів тиснуть за допомоги адмінресурсу, "телефонного права" і т.д.

12 вересня 2008 року відбулося засідання Ленінського суду м. Луганська з приводу позову обласного УВС до газети "Вечірній Луганськ". Приводом для позову стали статті журналіста "Вечірнього Луганська" про інцидент в Білокуракіно: там співробітниками Білокуракінського РОВД було жорстоко побито людину. Шукаючи захисту, потерпілий звернувся до газети. Маючи в розпорядженні необхідні дані, журналіст виступив з критикою неправомірних дій міліції. Це викликало бурхливу реакцію у "героїв" статей: обласне УВС вимагає від газети написати спростування власного матеріалу і "зізнатися" у використанні непідтвердженої інформації... На наших очах влада намагається придушити "Вечірній Луганськ" – єдине видання на Луганщині, що надає трибуну всім, незалежно від партійної приналежності, переконань...

Сьогодні важливо пам'ятати, що за новим демократичним популізмом криється та сама стара влада: цинічна, нахабна, брехлива. Можна списувати це на "пережитки кучмізму", але коріння проблеми сягає глибше. "Партійні кадри, кровно зв'язані з большевицьким режимом, будуть йому помагати задавити визвольну революцію, доки почуватимуть до цього силу. Коли ж переконаються, що большевизм приречений на загладу, а революція бере верх, тоді й вони пристануть до неї... Метою їхнього переходу на бік революції буде передусім намагання бути знову зверху, при владі, а далі – знівечити висліди революції і зберегти... панування бюрократії над народом. Большевицька школа формування партійних кадрів підготовляє такий елемент, який завжди і всякими засобами буде намагатися захопити і втримати в своїх руках владу, а народ і все його життя – в неволі" – так писав Степан Бандера і саме так пізніше сталося в Україні. При владі залишилися ті, хто безсоромно відхрестився від своїх вчорашніх ідеалів і прийняв нові, аби тільки лишитися при владі. Вчорашні совєтські чиновники і їхні діти – ось хто вже сімнадцять років водить Україну по замкненому колу, ось хто вже вісім років "шукає" винних у вбивстві Геогрія Гонгадзе...

Ми, українські націоналісти ВО "Свобода", стали на захист "Вечірнього Луганська" і закликаємо до цього всіх небайдужих луганців. Час відкинути дрібні суперечки і подивитися правді у вічі: сьогодні влада затикає рот журналістам, завтра заткне рот всім нам. Сьогодні вони намагаються приспати нас балачками про демократію, а завтра загине новий Гонгадзе... Їхня сила – в нашій нерішучості, готовності терпіти новий глум, покірно віддавати останню копійку. Ми, українські націоналісти, закликаємо до боротьби: ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ!

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua