Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВО "Свобода" об'єднує націоналістів Луганщини!

Максим 'Вихор' | 23.08.2008 11:37

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
9

Голосов "против"
2

Напередодні Дня Незалежності Луганська "Свобода" об'єднала націоналістів Луганщини, ініціювавши створення єдиного блоку.

ВО ''Свобода'' об'єднує націоналістів Луганщини!


ДЕКЛАРАЦІЯ

"Блоку Національних Сил Луганщини"
Блок Національних Сил Луганщини – це добровільне об'єднання обласних організацій політичних партій та громадських організацій Луганської області, що сповідують українську національну ідею.


Розпорошеність правих політичних партій на Луганщині згубно вливає на поступ української справи в краї і сприяє маргіналізації українських правих сил. Розпорошеність правих сил в умовах Луганщини – явище шкідливе і штучне, адже на ідейному рівні всі ми одностайні в своєму прагненні захищати національні інтереси українців та сприяти розвитку українського середовища на Луганщині.

Метою Блоку Національних Сил Луганщини є об'єднання в єдину політичну силу задля узгодженого проведення політичних акцій на теренах Луганської області, висунення єдиних спільних кандидатів на виборах до місцевих органів влади. Блок Національних Сил Луганщини – це перший крок до створення потужної правої сили на місцевому політичному ландшафті.

Основним принципом діяльності Блоку є пріоритет інтересів України і Луганщини над особистими інтересами та вузькопартійними амбіціями.

Блок Національних Сил Луганщини є відкритим для об'єднання інших правих політичних сил та громадських організацій області.

Голова Луганської обласної організації

ВО "Свобода" Дмитро Снєгирьов

Голова Луганської обласної організації

Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Андрій Позняк

Голова Луганської обласної організації

ВО "Тризуб" імені Степана Бандери Ілля Єфремов

Голова Луганської обласної організації

Конгресу Українських Націоналістів Олександр Антонов


Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua