Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Звернення луганської "Свободи" до націоналістів Закарпаття

Максим 'Вихор' | 17.08.2008 17:45

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
14

Голосов "против"
2

Ми, знаходячись на передньому краї боротьби проти московського шовінізму, нагадуємо вам, що ви знаходитеся на передньому краї боротьби з шовінізмом мадярським. Тому ми закликаємо вас до більш рішучих дій у зв'язку з експансією мадярських сил на Закарпатті.

Звернення луганської ''Свободи'' до націоналістів Закарпаття
Шановно націоналістично громадо Закарпаття!

Ми, луганські свободівці, обізнані про те, що на території Закарпаття відновлено символ мадярського шовінізму – колону з орлом-турулом, символом мадярської династії Арпадовичів. Також ми знаємо, що нещодавно вам вдалося дещо призупинити відкриття мадярського пам'ятника на Верецькому перевалі. На жаль, лише призупинити, позаяк пам'ятник споруджено і не ліквідовано.

Ми нагадуємо вам, що тут, в наскрізь русифікованому і українофобному Луганську, ми просто зносимо подібні монументи. Так нещодавно було з пам'ятним знаком "жертвам УПА". Ми не тільки довели незаконність його встановлення, але й демонтували його – власними силами, не дочікуючись, поки рак на горі свисне. Зауважте, що Луганськ – справжня цитадель українофобії. Але і в таких умовах ми змушуємо місцеву владу відмовлятися від її ж власних антиукраїнських ініціатив. Більше того – ми фактично протистоїмо їй силою, ідучи на відкритий конфлікт.

Носити вишиванку і говорити українською мовою в україномовному регіоні – це, звісно, дуже гарно. Але це ще не націоналізм. Націоналізм – це, перш за все, конкретні результативні дії. Руйнувати вороже і будувати своє – ось що таке націоналізм. І це – не пусті слова. Тут, в Луганську, ми руйнуємо ворожі пам'ятники і створюємо українську книгарню і українську бібліотеку, боремося за вже створений український дитячий табір.

Звичайно, пам'ятний знак "жертвам УПА" менший, ніж здоровенна колона з мадярським орлом-турулом – для її знесення треба більше сил. Але на вашому боці Львівська, Волинська та Івано-Франківська облради, Тернопільська міськрада. Та й націоналістів на Галичині набагато більше, ніж на Луганщині. То ж сил, безперечно, вистачить. Було б бажання.

Ми, знаходячись на передньому краї боротьби проти московського шовінізму, нагадуємо вам, що ви знаходитеся на передньому краї боротьби з шовінізмом мадярським. Тому ми закликаємо вас до більш рішучих дій у зв'язку з експансією мадярських сил на Закарпатті.

Дмитро Снєгирьов,

Голово Луганської обласної організації ВО "Свобода"


Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua