Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
19
Рейтинг
19


Голосов "за"
24

Голосов "против"
5

Комментарии
Олена Олійник   | 8.08.2008 17:44
Ну, це я вже прокоментувала там, де Екайн висловив пропозицію.

Проте закликаю водночас не забувати й про наші власні біди. А то ми надто імпульсивні.
Ось: Допомагаємо Західній Україні разом!
Киянка   | 8.08.2008 17:47
Олена Олійник:
Ну, це я вже прокоментувала там, де Екайн висловив пропозицію.

Проте закликаю водночас не забувати й про наші власні біди. А то ми надто імпульсивні.
Ось: Допомагаємо Західній Україні разом!
Ви праві, забувати не можна, й дякую Вам за лінк!
Але це ж не суперечить одне одному
Victoria   | 8.08.2008 18:03
Пiдтримую.
Олена Олійник   | 8.08.2008 18:04
Киянка:
Але це ж не суперечить одне одному
А хто тут каже таку дурницю?
Олена Олійник   | 8.08.2008 18:19
І ще маю пропозицію.
Доки наші патріотичні профільні підприємства не встигнуть налагодити виробництва якоїсь прогрузинської агітаційної продукції (а це станеться, щиро бажаю лишень, щоб до тих пір вже не було кричущих підстав її застосовувати)...

так ось, поки що пропоную активно вживати відомий і популярний слоган "Дякую тобі боже, що я не москаль!"
Наступним постом дам посилання на відомі мені інтернет-ресурси, що розповсюджують такі футболки.
Киянка   | 8.08.2008 18:33
Олена Олійник:
Дякую!
Олена Олійник   | 8.08.2008 18:38
Ой, а що я ЩЕ знайшла!
!!!

Отже, наші не зволікають! Гадаю, й про Грузію не забудуть. Тим більш, що й бізнес їхній від цього лише виграє.
  | 8.08.2008 18:39
Пємо Боржомі
Киянка   | 8.08.2008 18:48
Олена Олійник:
Ой, а що я [URL=http://www.ridnamoda.com.ua/pfs/?p=productsMore&iProduct=95&sName=%D4o%F2%E1%EE%EBe%E0-cl%ED%EE%F7%E0-%E1%EB%E0e%E8%F2%ED%E0-2017-" target=_blank>ЩЕ знайшла!
Олена Олійник   | 8.08.2008 18:49
Мій син, коли відвідав кнайпу, купив собі дві футболки, а отакої не купив. Мабуть, не було його розміру.
Киянка   | 8.08.2008 18:50
Пані Олено, щось коменти глючать, я хотіла запропонувати Вам дати цю інфу як лінк на НП, бо футболки-новинки того варті!

Справа в тому, що тутешні статті (по назвах, насамперед) гугляться, а коменти – ні.
До речі, це варто мати на увазі, даючи статтям максимально прозорі назви, якщо Ви хочете, щоб інфа йшла далі НП
Киянка   | 8.08.2008 18:54
Олена Олійник:
Мій син, коли відвідав кнайпу, купив собі дві футболки, а отакої не купив. Мабуть, не було його розміру.
Олено! Будь ласочка, знайдіть час на статтю з такою ілюстрацією (витри ноги), та із закликом так само їх витирати також і об глянцеві журнали й реклами, які роблять з людей розбещених та примітивних барбосів без роду-племені (це з "Барбосизації ЗМІ":)) Будь ласочка, ну не можуть же такі перли залишатися тільки в коментах!
Киянка   | 8.08.2008 18:55
ANONIM:
Пємо Боржомі
Дякую!