Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганщина: українофоби наступають на свободу віросповідання

Максим 'Вихор' | 14.07.2008 16:14

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

ЗАЯВА ВО "СВОБОДА" ЩОДО ВІДВЕРТОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СИЛ НА ЛУГАНЩИНІ

Луганщина: українофоби наступають на свободу віросповідання
Приватного підприємця Снєгирьова Д.В. було запрошено на 15 липня до Станично-Луганського райвідділу УМВС з приводу "скарги місцевих жителів" щодо будівництва на території ДОТ "Дружба" церкви Київського патріархату. Незважаючи на те, що в Конституції України зафіксовано право громадянина на свободу віросповідання і конфесійної приналежності, а також на те, що територія ДОТ "Дружба" перебуває у приватній власності Снєгирьова Д.В., до нього висуваються такого роду претензії.

Зауважимо, що церкви ще навіть не побудовано (тільки освячено відповідне місце), а цькування вже розпочалося. Фактично, це є брутальне порушення не тільки конституційних прав людини, а й відверто українофобна дія, що не має жодного юридичного підгрунтя. Проросійські настрої місцевої політичної еліти стали на заваді побудування церкви Київського патріархату власним коштом підприємця на його власній території.

Якщо до ДОТ "Дружба" ще 11 липня висувалися більш-менш зв'язні (хоча і необгрунтовані) претензії, то дана скарга, ініційована зацікавленими владно-політичними колами, є українофобною дією в чистому вигляді. Силами СЕС та МНС не вдалося заставити відмовитися від створення осередку патріотичного виховання та української культури. Тепер місцева політична еліта вдалася до абсурдних звинувачень, які стосуються вже віросповідання.

ВО "Свобода" зявляє, що сьогодні переслідування українських сил Луганщини провадиться навіть без формального юридичного прикриття. Якщо раніше приводами для створення перепон були норми протипожежної безпеки, санітарні норми, то тепер мова зайшла вже про релігійні вподобання приватних осіб. ВО "Свобода" вимагає звернути увагу на цей факт знахабніння місцевого чиновництва і надати йому належної юридичної та політичної оцінки.

Прес-служба Луганського відділення ВО "Свобода"

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua