Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Севастопольські комуністи і фашисти повинні бути покарані за вандалізм!


28
Рейтинг
28


Голосов "за"
32

Голосов "против"
4

Заява ВМГО "Молодіжний Союз Наша Україна"
5 липня 2008 року в м.Севастополі на Графській пристані моряками Військово-морських сил України була встановлена меморіальна дошка на честь 90-ї річниці підняття над Чорноморським Флотом українського прапора та прийняття особовим складом ЧФ присяги на вірність Україні.


Севастопольські комуністи і фашисти повинні бути покарані за вандалізм!
Приблизно о 13 годині на заклики провокаторів-депутатів з Севастопольських районних та міської ради, представники комуністичних та фашистських організацій проросійського спрямування (близько 150 чоловік) почали силою проривати кордон ВМСУ на сходах до Графської пристані.

Українським військовим був відданий наказ не застосовувати силу проти цивільного населення, попри те, що представники проросійських фашистських організацій почали бити хлопців з ВМСУ.

Прорвавшись до місця установки меморіальної дошки, вандали облили дошку синьою фарбою, а потім почали розбивати її молотками.

По всій Графській пристані комуністи і фашисти кидалися на українських військових з кулаками, провокуючи бійку. Проте, моряки не порушили наказу!

Як наслідок такого гуманізму з боку наших моряків, меморіальна дошка була розбита, а її бронзова частина була скинута в море.

В Незалежній Україні, в самому центрі українського міста Севастополя – на Графській пристані, пролилася кров українців – наших військових моряків!

ВМГО "Молодіжний Союз Наша Україна" заявляє: цей злочин повинен бути належно оцінений українськими органами правопорядку! Провокатори з числа представників проросійських фашистських і комуністичних організацій не повинні сховатися від відповідальності за депутатським мандатами! Так само, як їхні поплічники-вандали, які знищили меморіальну дошку, встановлену на честь видатної події нашої історії, повинні бути притягнені до кримінальної відповідальності!

Два брати-близнюки з севастопольською пропискою: фашизм і комунізм – не повинні знову вийти сухими із води завдяки бездіяльності місцевої міліції!

http://www.msnu.org/engine/2008/07/05/sevastopolski-komunisti-i-fashisti-povinni-buti-pokarani-za-vandalizm/#comments

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua