Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Луганщина: край мовчазних москвофілів?

Максим 'Вихор' | 1.07.2008 16:06

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
15

Голосов "против"
3

ВО "Свобода" викликало на теледебати луганських москвофілів – комуністів та вітренківців. У відповідь – тиша.

Луганщина: край мовчазних москвофілів?
30 червня ВО "Свобода" викликало на теледебати "лівих" і "москвофілів" в ефірі регіональних телеканалів Луганщини. У відповідь – тиша. Якщо комуністи і самі вже розуміють, що їхня епоха пройшла, то як розцінювати подібну поведінку з боку ПСПУ?

Вітренківці завжди позиціонували себе як авангард боротьби проти бандерівців, НАТО, помаранчевих та інших іпостасей "світового зла". Але цього разу "авангард" вдає з себе скромну панночку з інституту благородних дівиць. І це – на Луганщині, де різного роду москвофільство квітне буйним цвітом!

Може, "ісконниє" та прогресивні соціалісти на отримали вказівки з Кремля? Чи порох в порохівницях підмок? Або просто дається взнаки звичка працювати від виборів до виборів? Звісно, це все питання риторичні, і тому не потребують відповідей. І слава Богу. Краще вже нехай "народні оппозиціонери" мовчать. Іноді краще жувати, ніж говорити (с).

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua