Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Звернення ВО "Свобода" до керівництва телеканалів Луганщини

Максим 'Вихор' | 30.06.2008 18:26

9
Рейтинг
9


Голосов "за"
11

Голосов "против"
2

ВО "Свобода" викликає на теледебати "лівих" і "москвофілів".

Звернення ВО ''Свобода'' до керівництва телеканалів Луганщини
ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" звертається до керівництва регіональних телеканалів Луганщини з настійним проханням організувати теледебати представників Луганського відділення ВО "Свобода" та так званих "лівих сил" (комуністів, вітренківців і т.д.) з нагоди Дня народження генерала Романа Шухевича та проголошення Акту відновлення Української Держави 1941 року. Обидві ці події відбулися 30 червня.

Особа Романа Шухевича викликає негативні реакції у прихильників лівих та проросійських партій. Водночас, ВО "Свобода" розглядає Романа Шухевича як одну із видатних постатей української історії. Якою б не була оцінка історичного значення цієї особи, ім'я Романа Шухевича постійно викликає гострі суперечки, особливо в нашому регіоні. Саме тому публічна дискусія є необхідною і актуальною.

Проголошення Акту відновлення Української Держави 1941 року у Львові є важливою подією в українській історії. Дискусія з цієї теми є необхідною, тому що населення нашого регіону, на нашу думку, погано або однобічно поінформоване про цю подію. Дебати між представниками ворогуючих політичних таборів дозволять виявити не тільки їхні безпосередні позиції щодо цієї події, але й виявити їхні погляди на проблему соборності України.

Голова ЛООВО "Свобода"

Снєгирьов Д.В.

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua