Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
11
Рейтинг
11


Голосов "за"
16

Голосов "против"
5

Комментарии
  | 4.06.2008 14:30
Так тримати пане Тягнибок.У них є правило "Чим гірше в Україні-тим краще для них",рабам платити не треба,а вільна людина безкоштовно на них працювати не буде. ЗЕРО.
  | 4.06.2008 15:33
Вперед, Свободо!
Ти – остання надія українців.
Не підведи.
Боже, помагай в нелегкій боротьбі з різнокольоровоголовим Чудом-Юдом!
  | 4.06.2008 16:36
ця стаття опублікована отут
http://xxi.com.ua/polit/8_36_3.htm
взагалі москаді озвіріли, якби відкрили якусь фігню з углубденним ізучениєм русского язіка то не було б ніяких проблем
  | 4.06.2008 17:44
Майн либер свободА!
Werwоlf   | 4.06.2008 18:08
+++
ЗаХар   | 4.06.2008 22:42
Киянка:
+
Чого б я на звичайний + посилання давав? Та тому що це + від Киянки, симпатика Свободи, та з огляду на мою останню заувагу в нашій з нею розмові -луганські свободівці – хлопці, які заслуговують щонайбільшої підтримки.
ЗаХар   | 4.06.2008 22:42
Киянка:
+
Чого б я на звичайний + посилання давав? Та тому що це + від Киянки, симпатика Свободи, та з огляду на мою останню заувагу в нашій з нею розмові -луганські свободівці – хлопці, які заслуговують щонайбільшої підтримки.
  | 5.06.2008 00:03
ЗаХар:
Ой, Ви мене прям присоромили:). Що я тільки плюснула, нічого більше не написала. І зараз вже ж пізно. Ну нічого, я тоді хоч трішки: шаную людей, які щось практичне корисне роблять
  | 5.06.2008 00:05
від 00.03 – це мій допис (Киянки), вже з реєстрації винесло...
  | 5.06.2008 03:41
Жахливо і соромно для влади, що такі речі відбуваються на 17-му році Незалежності. Невже не зрозуміло, що промосковська "п"ята колона" – це зомбі, які можуть тільки організувати погроми та вбивства! Скільки їх можна ще терпіти?