Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВО "Свобода" проти створення в Луганську антиукраїнської резервації

Максим 'Вихор' | 4.06.2008 13:36

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
16

Голосов "против"
5

29 травня відбулася сесія Луганської обласної ради, на якій від перших хвилин її роботи місцеві депутати-регіонали зчинили ґвалт, – їх рознервувало те, що в регіоні має відкритися перший український патріотичний дитячий табір.

Звернення до президента: ВО "Свобода" проти створення в Луганську антиукраїнської резервації

Президенту України п. Віктору Ющенкові

Раді національної безпеки і оборони України

Генеральному прокурору України

Звернення


29 травня відбулася сесія Луганської обласної ради, на якій від перших хвилин її роботи місцеві депутати-регіонали зчинили ґвалт, – їх рознервувало те, що в регіоні має відкритися перший український патріотичний дитячий табір. Депутатський корпус, який складається переважно із представників Партії Регіонів, ухвалив рішення звернутися до СБУ та прокуратури з вимогою перевірити, що це за "небезпека" така – український патріотичний дитячий табір. Як і варто було очікувати, з реакцією відповідні органи не забарилися. Того ж самого дня до приватного підприємця, який облаштував табір, – голови Луганського осередку ВО "Свобода" Дмитра Снєгірьова – ринули численні перевіряючі. Працівники МНС, пожежники тощо. Відкриття табору, призначене на 1 червня цього року, зірвано силами "державних" органів. Тепер невідомо, чи відкриється дитячий патріотичний табір найближчим часом – Луганські депутати натякали, що добре було б його взагалі закрити.

Перший на Луганщині український дитячий оздоровчий табір "Дружба" від початку створення став більмом на очі у місцевої влади, бо в ньому за задумом Дмитра Снєгірьова молодь має не тільки оздоровлюватися, набиратися сил, а й знайомитися зі сторінками героїчної української історії, пізнавати духовні скарби української культури. Деякі місцеві підконтрольні ЗМІ у кращих радянських, традиціях одразу ж сфабрикували брудні наклепницькі пасквілі, в яких залякали місцеве населення патріотичним вихованням дітей. Зокрема з'явилася стаття "Лагерь украинского национализма" в газеті "ХХІ век". Підтримало зливу безцеремонної брехні Луганське кабельне телебачення.

Найприкріше те, що депутати Луганської обласної ради поставили свої політичні амбіції вище, ніж здоров'я власних дітей. Адже дитячих оздоровчих таборів у цьому краї дуже бракує. До того ж, у таборі "Дружба" створено справді гідні умови для фізичного і духовного оздоровлення молоді, її безпечного відпочинку.

Цькування нашого побратима Дмитра Снєгірьова – ще один доказ того, що в Україні досі існують антиукраїнські російськомовні резервації, закриті для правдивої української історії, мови, культури. Тут культивують любов до чужого і під корінь рубають усе те, що може пробудити в молоді почуття патріотизму.

Відповідно до ст. 1 Конституції України Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна правова держава.

Згідно ст. 11 Конституції держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури.

У силу ст. 19 ч. 2 Конституції органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.

За таких обставин вважаємо, що органи місцевого самоврядування Луганщини та відповідні органи державної влади на місцевому рівні, перевищивши свої повноваження, постійно чинять дії, спрямовані на дискримінацію конституційних прав української нації, водночас, лобіюють інтереси іноземної держави, чим посягають на державний суверенітет України.

Вимагаємо у депутатів Луганської обласної ради припинити брутальне переслідування приватного підприємця Дмитра Снєгірьова. Не перешкоджати, а навпаки – підтримати його ідею патріотичного виховання молоді Луганщини. Колишній піонерський табір "Дружба" в с. Макарово на Луганщині багато років стояв порожній. Відбудований Дмитром Снєгірьовим, він нині має всі шанси стати осередком української історії та культури в цьому краї.

Фактично органами місцевої влади та органом місцевого самоврядування знівельовано конституційний принцип, передбачений ст. 24 Конституції України і застосовано обмеження за ознаками політичних переконань та етнічного походження.

Відповідно до ст. 102 Конституції України Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Зважаючи на сказане, просимо невідкладно вжити заходів, спрямованих на захист і відновлення прав людини та української нації, на припинення антиконституційних дій з боку місцевої влади та органів місцевого самоврядування Луганщини.

Голова Всеукраїнського о'єднання "Свобода"

Олег Тягнибок


Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua