Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Луганськ   парк аттракціонів   9 травня   аварія

Скільки коштує українець?

Максим 'Вихор' | 22.05.2008 08:37

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
12

Голосов "против"
4

Скільки коштує українець? Це ми дізнаємось, коли луганськы регіонали Кравченко і Клінчаєв з Тіхоновим "компенсують збитки" сім'ям двох загиблих і вісьмом пораненим в аварії в парку аттракціонів 9 травня. Хоч конкретних сум ми ще не знаємо, по всьому видно, що українці коштують не дуже дорого. У всякому разі, за розцінками місцевої влади.

Почнемо з "наймолодшого". Арсен Клінчаєв – активіст Партії Регіонів, лідер молодіжної організації "Молода гвардія". Це з його ініціативи 23 квітня в парку ВЛКСМ заклали пам'ятник "жертвам ОУН-УПА". Тоді було багато сказано високоморальних фраз: про боротьбу з "коричневою чумою", про гордий народ Луганщини, про дідівську бойову славу. А на 9 травня – день Перемоги – Клінчаєв зробив луганцям подарунок – привіз в місто парк аттракціонів. Цей парк було привезено з Чехії, де його списали на металобрухт. Документи на атракціони виявилися підробними. Ані санепідемстанція, ані МНС України дозволу на встановлення аттракціонів не давали... У результаті – двоє загиблих і вісім поранених. Воістину кривавий подарунок до дня Перемоги!

...Вояків УПА і рядянських солдатів історія розвела по різні боки фронту. Одні воювали за незалежну Україну, інші – за УРСР. Але жоден з них не воював за те, щоб їхні діти і онуки гинули за гроші Клінчаєва. І за будь-чиї гроші. Не за те вони гнили в окопах і криївках, щоби влада плювала на них, на їхніх дітей і на закон, а потім вчила нас нашої історії і правди життя. Можна як завгодно ставитися до Бандери чи Шухевича. Але не Бандера і не Шухевич погубили людей на аттракціоні на 9 травня. Не "западенці" привезли списаний металобрухт в обхід закону, а "свої", "донбаські"...

Встановлювали парк за особистим дзвінком Віктора Тіхонова – екс-голови Луганської облради, а нині простого народного депутата від Партії Регіонів. Того самого Тіхонова, який мешкає у шикарному особняку за адресою вул. Кармелюка, 90. Як на скромну зарплатню голови облради побудувати такий палац, я не знаю. Може це написано у його новій книзі "Северодонецк: точки не будет"? Але, напевно, це відомо лише самому Тіхонову і його товаришам по боротьбі за щастя народне. "Щастя" тих, кому він підсунув на свято атракціони – ті самі, які цивілізовані чехи викинули на сміття ще в 90-х. І наче не "бандьора", не "поліцай", а землякам своїм на свято в очі плюнув. "Плювок" вийшов такий, що загинуло двоє людей і вісім покалічилося...

Луганський мер Сергій Кравченко – невтомний "борець за добробут луганців", партійний соратник Клінчаєва з Тіхоновим. Як він "проглядєл", що в місті встановили небезпечні атракціони – питання гостре і водночас наївне. Не дебіл же він, щоб не бачити того, що робиться в нього під носом! Одразу після трагедії Кравченко заявив, що дозволу на встановлення аттракціонів не давав. Мовляв, і я не я, і хата не моя... Цікаво, а чи знає Кравченко, що в парку 1 Травня атракціони в такому самому аварійному стані? Колесу огляду, наприклад, більше 30 років. Атракціон "Ромашка" взагалі заборонено використовувати. Термін придатності дитячого потяга закінчився рік тому...

Дехто скаже: так, відбулася трагедія, але навіщо сюди притягати політику? Відповідаю. Друже, я би радий був не притягати сюди політику! Але коли мешканці цілого міста бояться за своїх дітей, родичів і близьких – це проблема не тільки кримінальна, але й політична. Коли влада вчить нас жити, тримаючи свою лапу в наших кишенях – це проблема політична. Коли влада безкарно убиває нас – це проблема політична. І я вже втомився гнути спину перед ними. Я хочу СВОБОДИ і ПОРЯДКУ.

СВОБОДА – це коли я не боюся ні за себе, ні за своїх дітей, ні за своїх близьких. ПОРЯДОК – це коли я знаю, що винних буде покарано – суворо і невідворотно.

СВОБОДА і ПОРЯДОК – ось чого я хочу. Для себе, для тебе і для всіх нас. Бо ми, друже, українці. Ми – у своїй Богом даній країні.

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua