Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Грузія   Михаїл Саакашвілі   Католікос-Патріарх Святіший і Блаженнійший Ілля ІІ   Грузинська Православна Церква   революція троянд   кольорові революції   США
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
8

Голосов "против"
6

Комментарии
Геннадий   | 15.11.2007 13:46
Добрая такая статья. Оптимистическая... Съест телятко волка, так и в Грузии будет демократия, стабильность и новая Сликоновая долина...
Жаль только Давид Строитель почил бозе давно, да и Буржанадзе на Тамару не тянет. Одна шелупонь осталась...
  | 15.11.2007 17:41
Жаль только Давид Строитель почил бозе давно, да и Буржанадзе на Тамару не тянет. Одна шелупонь осталась...
Вот это верно!
  | 15.11.2007 17:52
Нормальний підхід.
Вважати демократію інструментом – незрівняно краще, ніж догматично поклонятись їй і підкоряти їй життя.
Все добре в міру і перебор точно гірший, ніж недобор.
Тому що недобор – це просто недобор.
А перебор
по-перше всеодно нічого не додасть (демократії не може бути більше, ніж народ здатний),
по-друге буде дискредитувати саму ідею демократії.
  | 15.11.2007 18:07
Незарегистрированный пользователь:
...перебор точно гірший, ніж недобор.Тому що недобор – це просто недобор.
А перебор...
Так и вижу, сидят две команды картежников, играют на звание "самой демократичной страны б.СССР". Грузинская команда не разбираясь ни в картах, ни в сратегии игры кидает первую карту. В Украинской команде легкое замешательство и последующее обсуждение:
...перебор точно гірший, ніж недобор.Тому що недобор – це просто недобор.
А перебор...:)
fish
Геннадий   | 15.11.2007 18:09
fish!
Это блистательно! Сильное сравнение... Я такие ценю.
Гетьман   | 15.11.2007 19:13
Віктор Вірний:
США воліє перетворення Грузії на політичний форпост Заходу в регіоні. Католікос-Патріарх всіх грузин Святіший і Блаженнійший Ілля ІІ проти духовної агресії.
Це Московія воліє повернути свій монопольний вплив і право вирішувати за всіх. А про ставлеників США вже на чулися, якби все виявилось правдою то весь-Америка?

Стаття гарно написана, але сть проблеми не розкриває, а лиш стверджує, що Сакашвілі ставленик Америки, хоча його вибрав народ на виконання певних і зрозумілих завдань. А це вже не політологія, а реальне життя грузинського народу.
  | 15.11.2007 19:24
Геннадий:
Хто йде, той дорогу свою пройде, тільки такі сусіди – друзі тут мягко сказано – заважають.
.
  | 15.11.2007 19:32
Незарегистрированный пользователь:
Геннадий:
Хто йде, той дорогу свою пройде.
Главное, что бы поводырь не всегда по кругу водил, иногда восьмерками.
fish
Геннадий   | 15.11.2007 20:41
Незарегистрированный пользователь:
Геннадий:
Хто йде, той дорогу свою пройде, тільки такі сусіди – друзі тут мягко сказано – заважають.
.
Ясный пень заважають! Понтовому кацо мешает яйцо...
Володимир   | 15.11.2007 22:02
Гетьман:
Абсолютно згоден з Вами – нібито стаття, нібито політолога. А насправді автор видає бажане (особисто йому) за дійсне. І ось тут зграя шавок уже підтявкує. Але у нас вже такі штучки на цьому сайті не проходять.
Насправді усе набагато складніше. І Грузія не така вже і бідна. І нічого сюди чіпляти "начебто ображену" Грузинську Автокефальну православну церкву і її провідника. Вони як раз і розберуться.
Треба щоб і у нас була єдина автокефальна православна помісна церква.
  | 16.11.2007 03:59
Стаття дуже виважена і добре аргументована. Автор обєктивно, без надриву і політичних упереджень представив ситуацію в Грузії.Засудження дій Саакашвілі Католікосом ГПЦ є тою істиною,яка би мала бути підвалиною будь якого політологічного дослідження ситуації в цій країні.Його авторитет є безперечним,що і визнається обидвома конфліктуючими сторонами.Не визнається це лише нашими доморощеними "фахівцями" типу самозванних гетьманів, які готові просторікувати про що завгодно і скільки завгодно, нехтуючи порадою, що краще де-коли "хранить молчанье в важном споре". Заперечувати факт "прихильного" ставлення США до Саакашвілі є глупістю. Так,він виявився "сучий син", але ПОКИ-ЩО це їхній "сучий син"!
boroda   | 24.11.2007 01:11
ФЛУД!
Аби розібратися а ситуації навколо Грузії, не треба "політологів"!
Просто Імперія спить і бачить колишню свою "велич". Оце і все!!!