Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-6
Рейтинг
-6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
12

Комментарии
Ekain   | 13.09.2007 11:36
Незареєстрованому.

Я натякаю на те, що правоохоронні органи та науковці, війскові у Росії такі ж продажні, як і у Росії. Крім криміналу є ще сили, що можуть бути зацікавлені у отруєнні Ющенка. Наприклад. такі функціонери апарату СНД як Рушайло та Павел Бородін.
Ви, мабуть, мало спілкуєтесь з росіянами. Серед них немало таких, що вважають Путіна жалюгідним демократом та прозахідним запроданцем. Вони мріють повторити кольорову революцію, але не демократичну.
Я щиро бажаю Росії розділити долю СРСР або СФРЮ. Але короткозорість українських патріотів цьому не сприяє. З Росією треба вести інформаційну війну професійно, а не цявкати аби що, лише б було проти.
Ekain   | 13.09.2007 11:45
Ще незареєстрованному:

Я не заперечую отруєння. І не заперечую причетність спецслужб РФ. У даному випадку це неважливо, чи отримували вони завдання від самого Путіна, чи від якогось впливового авторитета на кшталт Бородіна, чи навіть без завдання якийсь полковник сам вирішив зробити "как честний афіцер". Але такі операції виконуються через різні контрольовані групи. Зараз не часи Мата Харі, вже без героїв, через посередників. От і тре було шукати п"яту колону в Україні, хто уможливив та виконав цю операцію. Казали ж напочатку, що відомо, хто провіз діоксим. у супроводі конкретного нардепа. Балакали, балакали. А де ж результати? Хто той нардеп? Хто віз контейнер? Три роки не вистачило?
Ekain   | 13.09.2007 11:48
А ще пам"ятаєте скандал у 2005. коли виявилось, що адреса для звернень на сайті президента насправді безкоштовна скринька на Яндексі чи на мейл-ру? Тобто на контрольованому ФСБ ресурсі. Ющенко може й патріот. Алеякщо він та його персонал поводитимуться як справжні дурні, то Україна завжди потерпатиме від Росії. Тут навіть агентуру тримати не треба – самі все здадуть.
  | 13.09.2007 14:16
Геннадий:
Кр-к:
Зараз важливо НУНС обійти БЮТ аби мати право на "свого" кандидата в премєри.
Вы полагаете, что это реально? Вам, конечно, с Прикарпатья виднее, чем с берегов Невы...
Як на сьогоднішній день,то яке там реально! Але спроби робити потрібно.Електорат зараз дуже чутливий і не стійкий і БУДЬ ЯКА мяко кажучи "дестабілізація" позицій партнера може дати ефект.Президент це розуміє.ЮВТ теж.Бачите "раптом" Портной дав згоду на інтервю УП і як графітист не пожалів фарби щоб розмалювати Ющенка.А він людина дууже обережна!
  | 13.09.2007 14:29
Ekain:
Оо! Як ви швидко перекинулися! Але, вп"ять у вас Ющенко винуватий!
Ніби, ви за Україну, але все пишете так, щоб хлопчики та дівчинки, що доглянуть сюди, та не схочуть грузнути у попередніх коментарях, зробили висновок: так, не Росія винувата (хоча всі факти поведінки ОФІЦІЙНОЇ (чуєте, чи ні?? офіційної!) Росії свідчать про те, що саме влада Росії, мінімум, причетна до цієї справи), а ніби Ющенко винуватий! Скринька якась вже винікла!
Ви – майстер брехні.Професійно! Десь цьому вивчалися, невже це у вас – природне?
Чому офіційна Росія не реагувала на офіційні запити України безпосередньо Путіну?Чому вона не видає проби виробляємого нею діоксіну?Чому не видає підозрюваних?
Ekain   | 13.09.2007 18:29
Як ви швидко перекинулися!
Почитайте мої інші статті та дописи на УП перед тим. як робити висновки.
хлопчики та дівчинки, що доглянуть сюди, та не схочуть грузнути у попередніх коментарях, зробили висновок:
Я не для поверхових дурнів пишу, що не хочуть грузнути.
Чому офіційна Росія не реагувала на офіційні запити України безпосередньо Путіну?
Тому що Путін – наволоч. Вас влаштовує така відповідь?
Чому вона не видає проби виробляємого нею діоксіну?Чому не видає підозрюваних?
А Ви впевнені, що контрольована з Донецьку прокуратура виконала всі процедури стосовно офиційного запиту?Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua