Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
12

Голосов "против"
8

Комментарии
Сергій   | 4.06.2007 10:53
Ненавиджу коли хтось наїжає на:
1. Християнство.
2. Язичництво.
Сіяти розбрат за релігійною ознакою вважаю злочином проти Нації.
Тому непотрібно ніяку етику вводити. Ні християнську, ні язичницьку.
Слава Нації!
Смерть ворогам!
  | 4.06.2007 11:08
Я думаю что автор судит о христианстве по поступкам священнослужителей, которие очень часто (но опять же далеко не все) использовали доверие людей для реализации своих личних либо политических интересов. Да простит их Господь.В связи с етим я думаю, что преподавание в школах именно Евангелия (не трактовок і чьихто домислов і етикетов, а Слова БОЖЬЕГО) било би весьма полезно. А посеенное Слово само либо даст плоди, либо проростет сорняком, в зависимости от того на какую почву упадет. С Уважением. Постите что не владею Украинским язиком, в достаточной степени, сказиваеться совковое воспитание.
  | 4.06.2007 11:13
НО разумееться преподавание Евангелия должно бить добровольним.
Юрій Самсон   | 4.06.2007 11:16
Сергій:
Цілком з Вами погоджуюсь. Погодьтеся й Ви, що я не наїзджаю на християнство. Я просто констатую факти.
Юрій Самсон   | 4.06.2007 11:18
Незарегистрированный пользователь:
А чому саме Євангеліє? Там же нема нічого українського. З таким успіхом можна запропонувати викладати Тору, Коран або Мага Віру. У демократичній країні громадяни роблять свідомий вибір. Свобода совісті і віросповідання записана і у нашій Конституції, тому нав"язувати, особливо дітям, якусь одну віру не можна. Погодьтеся?
Юрій Самсон   | 4.06.2007 11:20
Незарегистрированный пользователь:
На уроках світової літератури діти і так вивчають Євангеліє, Коран... На жаль, на уроках української літератури вони позбавлені можливості вивчати українське.
  | 4.06.2007 11:33
Християнин.
Публічна освіта в школах має визначатися державою. Наша держава- християнська, а отже і етика в школах має читатися християнська. Але якщо батьки дитини не християни, то такі діти (до 14 років) за бажанням батьків можуть бути звільненими від уроків християнської етики, а вже після 14 років – вчитися чи не вчитися християнській етиці має вибирати сам учень.
Треба памятати, що виділятися від інших учнів у школі, по релігійній належності, може ускладнити стосунки між учнями. Вихід – створення шкіл по релігійному віросповіданню:християнські,мусульманські,іудейські.
Юрій Самсон   | 4.06.2007 11:53
Незарегистрированный пользователь:
Невідомо, звідки ви взяли тезу, що "наша держава – християнська". Це міф, який нав"язується і церквою у тому числі.
А щодо шкіл. Давайте тоді втілювати в життя і задум київського мера Черновецького, який вирішив давати житло "незаможним громадянам" в окремих, виділених спеціально для цього, місцевостях. Мовляв, щоб вони не соромилися перед багатими. Отже, даєш "гетто" за майновими, релігійними та ще бо'зна якими чинниками?
У тому-то й проблема, шановні, що християнство навіть після всіх своїх діянь не зупиняється перед ідеєю "всесвітнього панування". До речі, а як вам норма, що церква в Україні відділена від держави? Це теж недемократично?
  | 4.06.2007 11:54
Я с вами согласна, но ето разние проблеми. И решать их надо отдельно. Но человек которий не любит ближнего не будет любить і свой народ и свою страну. В етом случае преподавание Украинского без Духовного воспітанія приведет, мне кажеться к націонализму, а не к патриотизму.Юрій Самсон: А вторая по важности заповедь Евагелия: Возлюби ближнего своего. (і русского, і іудея, и коммуниста), что весьма трудно (я про коммуниста)
  | 4.06.2007 12:49
Християнин.
Ось бачите. Вже виникла полеміка.Вивчення етики є необхідною складовою.
А християнська етика вчить любити ближнього і прощати своїх ворогів і тих хто нас ображає. Цього не має в мусульманській етиці і тим більше в іудейській. Навчитися прощати (як би це не було важко) основне в розвитку людини і основна мета християнства. Коли люди навчаться прощати один одному найважчі проступки і віддадуть роль судді за образи – Богу, ось тоді і настане МИР на Землі. "Кров за кров" "Око за око" – мають стати такими ж атавізмами як і жертвоприношення живої істоти. А те що наша держава є християнською – незаперечний факт. Процент місульман і іудеїв в Україні не більше 7%, а інших релігій -0,01
Юрій Самсон   | 4.06.2007 14:14
Незарегистрированный пользователь:
Не знаю звідки у вас така статистика щодо вірувань українців... Та бог з нею! Не про те мова. Будучи рабами "на цім світі" ми будемо рабами і "там". Ось що відрізняє справжню українську віру від іншої, яка вчила бути рабами "на цім світі", бо рабами краще керувати, зрештою робити з ними все, що завгодно: вбивати, мордувати, забороняти рідну мови, морити голодом врешті-решт... Ще раз наголошую, я не проти християнства. Я проти нав"язування однієї релігії. Нехай буде просто етика. А ще я проти того, щоб українців виховували як рабів і втовкмачували їм у голови, що вони ніц не варті!
  | 4.06.2007 14:36
для Юрій Самсон:
Християнин.
Хто такий раб?
Це людина, що має господаря, який її годує, одягає, дає дах над головою, вирішує про його долю.
Людина перед Богом такий же раб. Без Бога людина неспроможна нічого зробити самостійно – всупереч божій волі, тим більше людина нездатна без божої волі прожити ні дня. Бог не вбиває якщо люди не замахуються на його творіння, а щоб людям було важче домовитися на супротив проти нього -Бог змішав язики, зробив так, що єдина мова Адама перетворилася на різномовя і люди перестали розуміти один одного. А одну релігію ніхто і не навязує. Адже в державі Ізраїль-іудаїзм, в Ірані, Іраку – мусульманство.
А в Франції, Польші, Україні-християнство.
  | 4.06.2007 15:00
Автор правильно все написав. Я не проти христіянства, але мені приємно, що дуже багато людей починає цікавитись нашою рідною вірою, та звичаями наших предків. І про це потрібно розповідати у школах. Люди повинні знати, що ще до Християнство русичі були дуже цивілізованим суспілством.
  | 4.06.2007 15:06
Незарегистрированный пользователь:
Дякую за підтримку. Найближчим часом я планую у серії статей якомога глибше познайомити шановних читачів "Народної правди" з дохристиянськими віруваннями українців, з цим неповторним і чудовим світом, якого нас позбавила принесена силою, чужа і ворожа, людиноненависницька релігія. Чекайте, друзі!
  | 4.06.2007 15:08