Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги
  • Новости проекта

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
 

На сайті запроваджено нову систему рейтингування авторів

18.07.2007

Шановні автори і читачі "Народної правди"!!!

Останнім часом було багато нарікань і дискусій щодо системи формування рейтингу авторів на "Народній правді". Ми згодні, що стара система рейтингування не була досконалою, і з Вашою допомогою ми намагаємося покращити її і зробити більш об'єктивною.


Ці нововведення, які ми запроваджуємо сьогодні, є тільки першим кроком у боротьбі за реальний рейтинг авторів НП і покращення змісту матеріалів сайту.

За новою системою кількість коментарів до того чи іншого матеріалу не відіграватиме такої великої ролі при підрахунку рейтингу, як вона відігравала раніше. Безперечно, наявність коментарів говорить про те, що піднята тема є гострою, але кількість коментарів не може бути визначальною при формуванні рейтингу.

Другим нововведенням, яке має на меті покращити якість сайту, є система, яка відділятиме авторські матеріали від неавторських. Неавторські матеріали і надалі братимуть участь у формуванні рейтингу, але їх рейтингова цінність буде значно меншою, ніж у авторських матеріалів. Кожен з відвідувачів сайту тепер зможе допомогти редакції, повідомивши їй, що той чи інший матеріал не є авторським або не відповідає якісним вимогам сайту.

Після тексту кожної статті з'явився лінк "Повідомлення модератору". Якщо Ви впевнені, що матеріал є плагіатом, передруком, рекламним повідомленням чи просто рівень і зміст матеріалу не відповідають рівню авторів сайту, Ви можете надіслати повідомлення модератору обравши відповідний тип повідомлення. При цьому, якщо йдеться про плагіат чи передрук, то у полі "Додаткова інформація" бажано вказати звідки саме взято цю інформацію.

Послуга "Повідомлення модератору" доступна тільки зареєстрованим користувачам.

Рейтинг авторів буде перераховано відповідно до нових правил формування рейтингу.

Новости проекта

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua