Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов

340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов

museum-ukraine | 18.04.2019 22:30

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Школа постраждала в січні-березні 2015 року від прямих та осколкових попадань під час артобстрілу міста. Частково вже були здійснені ремонтні роботи, відновлено та закуплено обладнання. Але, роботи декілька разів припинялися і на момент, коли я відвідувала "сіру зону" – зупинилися. Повернувшись з поїздки, я спробувала дізнатися причину

340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов
340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов – Анна Горбань

Школа в Авдіївці постраждала під час обстрілів взимку 2015 року.

"Авдіївська опорна загальноосвітня школа N2, де навчаються 340 учнів та працює 26 вчителів, залишається з 2015 року не відремонтованою", – повідомила голова ГО "Розумне майбутнє нації" Анна Горбань.

Вона відзначила, що під час поїздки в ООС відвідала особисто декілька шкіл та поспілкувалась з представниками управління освіти, учнями та педагогами.

"Жити, а тим більше вчитися в зоні військового конфлікту є дуже складним завданням. Це постійна загроза, стрес, обмеження та знання, з якими не мають жити діти. Зокрема, це обмеження пересування, так як певні території поза перевіреними шляхами знаходяться в зоні обстрілів чи можуть бути заміновані. Це знання, як треба діяти в випадку обстрілу та як ховатися. До цього не мають додаватися ще і побутові проблеми. Проте, наразі діти Авдіївської опорної загальноосвітньої школи N2 змушені навчатися в іншій школі і коли закінчиться ремонт приміщення їх школи – не відомо", – зазначила голова ГО "Розумне майбутнє нації".

Анна Горбань підкреслила: "Школа постраждала в січні-березні 2015 року від прямих та осколкових попадань під час артобстрілу міста. Частково вже були здійснені ремонтні роботи, відновлено та закуплено обладнання. Але, роботи декілька разів припинялися і на момент, коли я відвідувала "сіру зону" – зупинилися. Повернувшись з поїздки, я спробувала дізнатися причину призупинення ремонтних робіт. Як зазначили співрозмовники, ремонт був зупинений через узгодження кошторису та договорів на продовження робіт".

"Відвідуючи США я спробувала знайти допомогу в вирішенні цього питання, зараз звернулася до учасниць міжнародного конкурсу, в якому я перемогла в 2018 році, до знайомих публічних осіб. Будемо шукати шляхи допомоги. Але – найбільше викликає здивування ситуація, коли ремонтні роботи тривають третій рік. На мою думку, школи мають бути відновлені в першу чергу, тому що діти та їх освіта – мають бути пріоритетом", – зазначила Анна Горбань.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua