Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Система "Віче" у Дружківці – крок до відкритості та прозорості

Система "Віче" у Дружківці – крок до відкритості та прозорості

museum-ukraine | 19.06.2018 15:59

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Встановлення даної системи стало можливим завдяки співпраці міської влади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту "Зміцнення громадської довіри, що реалізується Кінонікс Інтернешнл ІНК. Обладнання та програмне забезпечення надані спонсорами безкоштовно

Система ''Віче'' у Дружківці – крок до відкритості та прозорості
Відтепер на пленарних засіданнях сесії Дружківської міської ради депутати будуть голосувати за допомогою електронної системи голосування "ВІЧЕ", яка встановлена у залі засідань. Відповідні зміни до до Регламенту Дружківської міської ради VII скликання 13 червня 2018 року. Прогрес є прогрес і депутати Дружківки опановують новації і вчаться працювати по-сучасному.

Електронна система голосування "ВІЧЕ"значно полегшує роботу народних обранців, а й робить їхню діяльність прозорою та відкритою. "Віче" – це не просто система підрахунку голосів, а цілий комплекс. Це серйозний помічник, котрий чітко фіксує практично всі моменти підготовки та проведення сесії.

"Встановлення даної системи стало можливим завдяки співпраці міської влади та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту "Зміцнення громадської довіри, що реалізується Кінонікс Інтернешнл ІНК. Обладнання та програмне забезпечення надані спонсорами безкоштовно", - прокоментував подію міський голова Валерій Гнатенко та подякував представникам USAID, які були присутні на пленарному засіданні.

Як же забезпечується прозорість при голосуванні? Усі депутати отримують картки, які вставляються у пульти, де розташовані 3 кнопки: "за", "проти", "утримався" та кнопка "мікрофон", яка включається, коли головуючий надає слово після запису депутата на виступ чи запитання. Для роботи системи використовуються комп'ютери: секретаріату, головуючого та відеосупроводу (табло). Коли запускається процес голосування, депутати протягом 10 секунд повинні натиснути відповідну кнопку. Після закінчення голосування система виводить на екран результати. Також доступною є статистика: скільки голосів віддали депутати "за" чи "проти" рішення, хто "утримався", а хто "не голосував". Картки, за допомогою яких депутати голосують, пронумеровані та закріплені за кожним депутатом та міським головою. Їх видають на початку пленарного засідання і вони залишаються у депутатів до його завершення.Поіменне голосування, якого вимагає закон, до впровадження електронної системи відбувалося шляхом проставлення підписів на заздалегідь підготовлених паперових формах результатів поіменного голосування по кожному питанню членами лічильної комісії. Використання електронної системи голосування "ВІЧЕ" значно прискорює процес, який міг розтягуватися у часі для написання в ручному режимі та підписання результатів голосування щодо одного рішення.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua