Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Наші пані починають рік з нових програм

Наші пані починають рік з нових програм

museum-ukraine | 23.01.2019 21:55

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Програму розроблено для підсилення компетенцій українських жінок-лідерок, яких залучено до прийняття рішень на державному та місцевому рівні із числа представниць органів державного та місцевого самоврядування, бізнесу та громадського сектору, які бажають отримати нові, сучасні практичні знання та вдосконалити свої лідерські навички

Наші пані починають рік з нових програм
22 січня в Укрінформі вібувся брифінг з нагоди відкриття Програми із розвитку жіночого партнерства та демократичного лідерства Україна – США.

Мета програми вивчення практичного досвіду американських жінок – лідерок, що приймають участь у формуванні публічної політики і етики державного управління.

Програму розроблено для підсилення компетенцій українських жінок-лідерок, яких залучено до прийняття рішень на державному та місцевому рівні із числа представниць органів державного та місцевого самоврядування, бізнесу та громадського сектору, які бажають отримати нові, сучасні практичні знання та вдосконалити свої лідерські навички у сфері аналізу та формування публічної політики і етики державного управління.

Результатом проекту стане підготовка учасницями власних проектів із реалізації публічної політики в Україні.

Спів-авторка та координаторка програми Лариса Вербицька дала чіткі інструкції як потрапити на програму:

Поділяти цінності:

Відкритість – підтримувати і ставитися з розумінням до всього різноманіття думок, поглядів і підходів членкінь делегації

Розвиток – обмінюватися отриманою інформацією, знаннями, думками та ідеями. Постійно вчитися і рости над собою в своїй діяльності.

Відкритий код співпраці всередині делегації – всі контакти, інформація, зв'язки, які напрацьовані протягом поїздки, є доступними для всіх учасниць і можуть бути використані для розвитку проектів

Лідерство – брати особисту відповідальність за те, що відбувається під час підготовки та протягом поїздки, об'єднувати зусилля для отримання сінергитичного ефекту.

Надати CV та 2 рекоменації від колег, партнерів, керівників.Бути готовою згенерувати ресурс на покриття витрат – власноруч, через фандрейзінг, спонсорів, партнерів.

"Ми працюємо з лідерками. І перший польовий іспит – поставити ціль і досягнути результат!"

Зареєструватися на програму до 25 січня 2019 року.

Світлана Саламатова, перша в історії України номінантка, яка одразу потрапила до ТОР50 YWCA Women of Distinction Awards, співавторка програми, розповіла що на учасниць чекає протягом 9 днів у місті Вашингтон (США) з 19 по 29 березня 2019 року:

Візити у державні та інші установи, де формується публічна політика, включаючи Конгрес США та його профільні комітети;

Зустрічі із групами впливу на формування публічної політики США;

Участь у Форумі із розвитку жіночого лідерства у Конгресі США;

Інтерактивні зустрічі і круглі столи із жінками – лідерками, що приймають участь у формуванні публічної політики США;

Візити у навчальні інституції, у тому числі Вашингтонський та Джорджтаунський університет;

Візит до Верховного суду США;

Зустріч із новим складом Конгресу США;

Знайомство з Етичним Комітетом США;

Зустріч із Послом України у США;

Візит до "Голос Америки".

Програма можлива завдяки партнерству Ініціативи Українські жінки в ООН з ICA Ukraine, U.S.-Ukraine Foundation, Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США та Ротарі клуб "Київ-Сіті" / Rotary Club Kyiv-City ICA International

Сторінка – http://Українки для світу//UA Women 2 the World


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua